Magazin turu (22 Kasım)

Meltem Cumbul'dan Berrak Tüzünataç'a, Cem Yılmaz'dan Yavuz Bingöl'e hangi ünlü nerede görüldü, ne dedi? Kısa magazin haberleri...

 • 1

  Hafta sonu kuralını bozmadı

  Hafta sonlarını oğlu Kemal’le geçiren Cem Yılmaz, bu hafta da kuralı bozmadı. Ünlü komedyen, önceki gün Kemal’le Etiler’deki bir kebapçıdaydı. Yılmaz, mekan çıkışı otomobile binene kadar oğlunun elini bırakmadı.

 • 2

  Aşıklar Bebek'te

  Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Polat'ın kızı Azer Polat, oyuncu sevgilisi Berk Erçel ile önceki gün Bebek'te görüntülendi.
  Haftasonunu arkadaşlarıyla değerlendiren Azer Polat-Berk Erçel çifti, Bebek'te bir mekanda kahvaltı yaptı. Mekan çıkışı görüntülendiklerini fark eden çift, gazetecilerden rahatsız olup yan yana gelmemeye çalıştı. Polat, mekan çıkışı sevgilisinin kullandığı araca binmek zorunda kaldı.

 • 3

  Şehir hatlarına baktı, deniz taksiye bindi

  Fikret Kuşkan ile 14 yıl aranın ardından tekrar kamera karşısına geçmeye hazırlanan Meltem Cumbul, önceki gün Bebek'te görüntülendi. Karşı yakaya geçmek için şehir hatlarının olduğu iskeleye giden Meltem Cumbul, listeleri inceleyip sefer olmadığını görünce deniz taksiye yöneldi.
  Deniz taksinin sahibi ile karşı yakaya geçeceği saati kesinleştiren ünlü oyuncu, Bebek kahveye dönüp kız arkadaşı ile sohbet etti. Deniz taksi ile kararlaştırdığı saatte iskeleye dönen Cumbul, ulaşım aracına binip Anadolu yakasına geçti.
 • 4

  Berrak ve Birkan çocuk mağazasında

  Birkan Sokullu ve Berrak Tüzünataç, geçtiğimiz hafta sonu Akmerkez’de görüntülendi. Sevgililer, akşamüstü saatlerinde geldikleri AVM’de bir çocuk mağazasında alışveriş yaparken objektife yansıdı. Arkadaşlarının kızına doğum günü hediyesi aldıklarını belirten iki oyuncu, soruları “Her şey yolunda” diyerek yanıtsız bırakmayı tercih etti.
 • 5

  Olacak iş mi şimdi?

  Radyocu Rıza Esendemir, iki arkadaşıyla Nişantaşı’nda eğlendi. Mekan çıkışında patlayan flaşlar karşısında şaşkına dönen Esendemir arkadaşlarına “Taksiye binin” derken muhabirlere, “Bu saatte olacak iş mi?” diye seslendi. • 6


  'Yorgunluk nedir bilmiyoruz'

  Türkücü Yavuz Bingöl, önceki akşam Asmalımescit'te bulunan bir otelden çıkarken görüntülendi. Yavuz Bingöl, "Yoğun konser takvimim ve dizi seti vaktimi alıyor. Bu otelde bir etkinlik vardı. Davetlerini kıramadım ve geldim. Yorgunluk nedir bilmiyoruz bu aralar" şeklinde konuştu.