Magazin Turu (23 Mart)

Zafer Algöz'den Burcu Kara'ya, Engin Altan Düzyatan'dan İdo Tatlıses'e hangi ünlü nerede görüldü, ne dedi? Kısa kısa magazin turu...

 • 1

  "ŞAHAN'LA SORUNUM YOK"

  Zafer Algöz, önceki akşam arkadaşı Ozan Güven’i dizi setinde ziyaret etti.

  Çıkışta muhabirlerle ayaküstü sohbet eden Algöz, “İsterse gişede 17 milyon yapsın, Recep İvedik’te oynamam” sözlerine açıklık getirdi.

  Algöz şöyle konuştu: Gişe yapan filmlere saygı duyuyorum. Şahan teklifle gelirse Recep İvedik dışındaki tüm projelerin senaryosunu okumak isterim. Yine söylüyorum, Recep İvedik benim pek sevmediğim bir karakter, yoksa Şahan’la herhangi bir sorunum yok.”

  DAHA ÖNCE NE OLMUŞTU?

 • 2

  "OLACAKSA KIZIM RAKİP OLSUN"

  Nişantaşı’nda dünyaca ünlü bir ayakkabı mağazasında objektiflere yansıyan Defne Samyeli, oyunculuğa adım atan kızı Deren’e tam destek verdi.

  Samyeli,, dünyaca ünlü oyuncu koçu Eric Morris’ten birlikte ders aldıkları kızı Deren’in oyuncu olmasını istediğini belirterek, “Sıkı rakip geliyor bana. Bana rakip olacaksa o da kızım olsun. Çok başarılı buluyorum Deren’i. Amerika’da birlikte oyunculuk dersi alıyoruz. Anne kız aynı dizide oynamamız için pek çok yapımcıdan teklif aldık ancak bir diziyi kabul etmek için birçok faktörün bir araya gelmesi lazım” şeklinde konuştu.
 • 3

  "TAKİP ETMİYORUM"

  Diriliş Ertuğrul'un başrolü Engin Altan Düzyatan, önceki akşam Kuruçeşme Huqqa çıkışı objektiflere takıldı.

  Düzyatan, mekanda yaklaşık 6 saat vakit geçirdi. Geçtiğimiz günlerde ikinci çocuğunu kucağına alan Şahan Gökbakar’ı hastanede ziyaret ettiğini ve oyuncuyu kutladığını söyledi.

  Düzyatan, son dönemde vizyona giren filmleri takip edemediğini söyledi.

 • 4

  "ÇOCUKLAR HER ŞEYİMİZ"

  Burcu Kara, önceki gün Zorlu AVM’deydi.

  ‘Çocuklara Masal’ kampanyası kapsamında sosyal medya üzerinden çocuklara masallar okuyan Kara, “Çocuklar bizim geleceğimiz, yarınlarımızın teminatı. Onlar için elimden ne gelirse yapıyorum. Onlar için masal okuma fikri gerçekten çok hoşuma gitti” açıklamasında bulundu.
 • 5

  "KİMSE BUNU GÖRMÜYOR MU?"

  Geçtiğimiz günlerde 90 bin liraya aldığı motosikletiyle gündeme gelen İdo Tatlıses, önceki gün Etiler'deydi.

  Tatlıses, "Çalışıp kazanıyorum. Kimse bunu görmüyor mu?" dedi.

  Babası İbrahim Tatlıses'e emekli maaşı bağlanması hakkında da konuşan İdo Tatlıses, espri yaptı: "Emekli maaşını aldım, bankadan da kredi çektim ve gittim motor aldım."

  İdo'nun motosikletinin plakasının, annesi Derya Tuna'nın soyadının ve isminin baş harfleri olması dikkat çekti.

 • 6

  "EVLİLİK İÇİN GENCİZ"

  Oya Aydoğan’ın oyuncu oğlu Gurur Aydoğan ve sevgilisi Başak Güröz Akmerkez’deydi.

  Çift, muhabirlerin “Ne zaman evleneceksiniz?” sorusuna gülerek, “Henüz oldukça yeni ilişkimiz ve daha çok genciz” yanıtını verdi.
 • 7

  SAHİLDE YÜRÜYÜŞ

  Kendisi gibi oyuncu olan Mert Fırat ile aşk yaşayan Hande Doğandemir, önceki gün Bebek sahilde yürüyüş yapan isimler arasındaydı.

  Kendisine yöneltilen soruları duymamazlıktan gelen hande Doğandemir, yürüyüşe devam etti.

 • 8

  8 SAATLİK MESAİ

  Yasemin Özilhan, önceki gün sabah saatlerinde bir AVM’deydi.

  AVM’nin açılmasıyla Carter’s mağazasında iş başı yapan Özilhan, yaklaşık 8 saat süreyle mağazada çalışanlar ve gelen misafirlerle yakından ilgilendi.
 • 9

  KAZA SORUSUNA YANIT YOK

  Şarkıcı ve sunucu Lerzan Mutlu Nişantaşı’nda onjektiflere takıldı.

  Mutlu'nun, Nişantaşı’nda kullandığı cipi ile yanlışlıkla yanından geçmeye çalışan bir motosikletli kuryeye çarptığı öne sürüldü.

  Giydiği yüksek topuklu ayakkabılarıyla dikkat çeken Mutlu, kazayla ilgili soruları cevapsız bıraktı.