Magazin Turu (26 Şubat 2018)

Bensu Soral'dan Sinem Kobal hangi ünlü nerede görüldü, ne dedi? Kısa kısa magazin turu...

 • 1

  PARTİYİ BİRLİKTE YAPARIZ

  PARTİYİ BİRLİKTE YAPARIZ
  Eylül ayında dünyaevine girmeye hazırlanan, Hakan Baş-Bensu Soral çifti, önceki gün Bebek’te kahvaltı yaptı.

  Muhabirlerin “Hakan Bey, bekarlığa veda partisi yapacak mısınız?” sorusu üzerine araya giren Soral, “İlla parti düzenlenir ama dostlarımızla birlikte yaparız. Ayrı ayrı kutlama olmaz” cevabını verdi.
 • 2

  GECE YALNIZ BİTTİ

  GECE YALNIZ BİTTİ
  Kaya Çilingiroğlu ve Hülya Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu, önceki gece Levent’deki bir mekanda eğlendi.

  Gece yarısı mekana sevgilisi ve iki arkadaşının eşlik etmesiyle gelen Çilingiroğlu, sabaha kadar eğlendi. Çilingiroğlu’nun, gece sonunda yalnız başına mekandan çıkış yapması dikkat çekti.

  Gazetecilerin aşk hayatı hakkındaki sorularını duymamazlıktan gelen Çilingiroğlu, “Bunları konuşmayalım” diyerek taksiye bindi.
 • 3

  AŞKA GELDİLER

  AŞKA GELDİLER
  Oyuncu Sezin Akbaşoğulları, önceki akşam yeni sevgilisiyle görüntülendi.

  Nişantaşı'nda bir kafede koyu bir sohbetin içinde olan sevgililer, bir ara aşka geldi.

  Görüntülendiklerinden habersiz olan ikili, etraftaki bakışlara aldırış etmeden öpüştü. Mekanın dış kısmındaki koyu sohbetin ardından içeriye geçen ikili, mekanda yaklaşık 3 saat kaldı.
 • 4

  "SIKINTI YOKSA SIKINTI VARDIR"

  "SIKINTI YOKSA SIKINTI VARDIR"
  Hande Yener geçtiğimiz akşam MOİ Sahne’de sevenleriyle buluştu.

  Hande Yener, “Nişanlınız Ümit Cem Şenol ile kısa süreli bir ayrılık yaşadınız. Yaz aylarında yapmayı planladığınız nikah tarihine etkisi oldu mu?” sorusunu “Tarihi etkilemedi zaten ilişkilerde sıkıntı yoksa sıkıntı vardır. Ufak tefek şeyler olacak. İş, aşk ve enerjim yüzde yüz” diyerek cevapladı.
 • 5

  SORULAR YANITSIZ

  SORULAR YANITSIZ
  Sinem Kobal, önceki akşam arkadaşlarıyla Etiler’de bir kafede buluştu.

  Yanında eşi Kenan İmirzalıoğlu olmayan Kobal, soruları yanıtsız bıraktı. İmirzalıoğlu’nun “Mehmed: Bir Cihan Fatihi” dizisinin çekimleri nedeniyle sette olduğu bildirildi.
 • 6

  DİREKSİYONDA PANİK

  DİREKSİYONDA PANİK
  İki hafta önce alkollü halde polis çevirmesine takıldığı ve ehliyetine el konulduğu öne sürülen Eliz Sakuçoğlu, önceki akşam direksiyon başında görüntülendi.

  Bebek trafiğinde objektife yansıyan Eliz Sakuçoğlu, muhabirleri görünce panikledi, “Aracı ehliyetsiz mi kullanıyorsunuz?” sorusuna “Hayır arkadaşlar” yanıtını vererek uzaklaştı.
 • 7

  "ARI MAYA GİBİYİM"

  "ARI MAYA GİBİYİM"
  Pelin Karahan, eşi Bedri Güntay ile gittiği Fransa’dan döndü.

  Pelin Karahan, eşi Bedri Güntay ile gittiği Fransa’dan döndü. Tatilinin çok güzel geçtiğini söyleyen Karahan, “Biliyorsunuz çok yoğun çalışıyorum. Kendimi Arı Maya gibi hissediyorum. Bedri’nin tatil sürprizi iyi geldi ama git gel yine de yorulduk” diye konuştu.
 • 8

  KERİMOĞLU GECELERDE

  KERİMOĞLU GECELERDE
  Tugay Kerimoğlu, Etkin Ünal ile 25 yıllık evliliğini bitirmesinden iki ay sonra, biri erkek, üç arkadaşıyla objektiflere yansıdı.

  Nişantaşı'nda bir mekanda eğlenen Kerimoğlu, mekandan 05.20’de ayrıldı.