Mariah Carey'ye kardeşinden suçlama

ntv.com.tr

Ablası Alison Carey'nin para karşılığı cinsel ilişki kurmaktan gözaltına alınmasıyla ilgili hiçbir tepki vermeyen Mariah Carey'yi erkek kardeşi Morgan Carey topa tuttu.

 • 1

  KARDEŞİNDEN ELEŞTİRİ

  KARDEŞİNDEN ELEŞTİRİ

  Ablası Alison Carey’nin para karşılığı cinsel ilişkiye girmekten gözaltına alınması karşısında sessiz kalan Mariah Carey’ye erkek kardeşinden eleştiri geldi.

 • 2

  İKİ KARDEŞ KÜS

  İKİ KARDEŞ KÜS

  Bir televizyon programına konuk olan Morgan Carey, yıllardır küs olduğu ünlü şarkıcıyı çok sert sözlerle eleştirdi.

 • 3

  "KENDİNİ DÜŞÜNÜYOR"

  "KENDİNİ DÜŞÜNÜYOR"

  “Mariah kendinde başka kimseyi düşünmüyor” şeklinde konuşan eski model, “Ben olmasaydım Mariah da olmazdı. Umarım iki kız kardeşin aralarındaki buzlar erir ve Alison’ın ihtiyaçları giderilir” dedi.

 • 4

  KULİSTE POZ VERDİ

  KULİSTE POZ VERDİ

  Mariah Carey’nin 55 yaşındaki ablası New York’ta tutuklandığı sırada ünlü şarkıcı, Las Vegas konseri öncesi kuliste fotoğraf çektirmekle meşguldu.

 • 5

  MARIAH CAREY'NİN ŞARKISI

  MARIAH CAREY'NİN ŞARKISI

  Polis; abla Alison Carey'nin, ünlü Mariah Carey şarkısı 'Fantasy'nin sözlerini kullanarak internette reklam yaptığı iddiasıyla ünlü şarkıcının ablasını gözaltına aldı.

 • 6

  "BİRAZ EĞLENCE ARIYORUM"

  "BİRAZ EĞLENCE ARIYORUM"

  The Sun'ın haberine göre online olarak yapılan reklamda, “Biraz eğlence arayan tatlı bir kadınım. Başka bir kadının yapamayacağı bir zevk dünyasına benimle çıkabilir ve yıldızları görebilirsiniz” gibi ifadeler yer alıyor ve bu ifadeler Mariah Carey'nin 1995 yılındaki ünlü hiti 'Fantasy'nin sözlerine bağlanıyor.

 • 7

  "LÜTFEN BANA YARDIM ET"

  "LÜTFEN BANA YARDIM ET"

  AIDS'le mücadele eden Alison, serveti 500 milyon doların üstünde olan ve Forbes dergisine göre şov dünyasının en çok kazanan sanatçılarından biri olan Mariah Carey'den maddi yardım isteyen bir video çekmiş ve kız kardeşine “Beni terk etme, lütfen bana yardım et” diye yalvarmıştı.

 • 8

  YILLARDIR KONUŞMUYOR

  YILLARDIR KONUŞMUYOR

  Ancak Marian Carey, 1991 yılından beri ablası Alison Carey ile konuşmuyor.