Marion Cottilard’dan Brad Pitt’e övgü

ntv.com.tr

Brad Pitt ile birlikte rol aldığı Allied (Müteffik) filmi çekimleri esnasında aşk yaşadıkları ve Angelina Jolie’nin bu nedenle boşanma davası açtığı iddialarından sonra ‘ikinci kadın’ suçlamalarını reddeden Cottilard, Brad Pitt’e övgü dolu sözler sarf etti.

 • 1

  ROL ARKADAŞINA GÜZEL SÖZLER

  Allied (Müteffik) filminde başrolü Brad Pitt ile paylaşan Marion Cottilard, rol arkadaşı için “Çok iyi bir adam” yorumunu yaptı.

 • 2

  "ONUNLA GEÇİNMEK ZOR DEĞİL"

  40 yaşındaki Fransız oyuncu, Entertainment Tonight’a verdiği röportajda, 52 yaşındaki aktör için şunları söyledi:

  “Brad çok iyi bir adam. Tabii ki mükemmel bir oyuncu. O kadar iyi bir insan ki onunla iyi geçinmek zor değil.”

 • 3

  'İKİNCİ KADIN' İDDİASI

  Angelina Jolie’nin 15 Eylül’de Brad Pitt’e boşanma davası açmasının ardından aynı filmde rol alan Pitt ile Cottilard arasında yakınlaşma yaşandığı iddiaları yayılmıştı.

 • 4

  REDDETTİ

  Brangelina’nın evliliğini yıkan ‘ikinci kadın’ olduğu öne sürülen Cottilard, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ikinci çocuğuna hamile olduğunu söyleyerek şunları aktarmıştı:

 • 5

  "MAHVOLMADIM"

  “Son 24 saattir devam eden ve benim içine çekildiğim haberler hakkında bu benim ilk ve tek tepkim. Bu tarz şeylere ciddi olarak yorum yapmazdım ama bu durum sevdiğim insanları ve etkiliyor, konuşmak zorundayım. İlk olarak, çok yıl önce hayatımın erkeğiyle, oğlumuzun ve beklediğimiz bebeğimizin babasıyla tanıştım. O benim aşkım, dostum, ihtiyacım olan tek şey. İkincisi, beni mahvolmuşum gibi gösterenler, çok iyiyim, teşekkür ederim. Bu açıklama üzüntü vermiyor. Hızla yargılamaya geçen tüm medyaya ve nefret edenlere, içtenlikle acil şifalar diliyorum. Son olarak, her ikisine de derin bir saygı duyduğum Angelina ve Brad için bu fırtınalı anlarda huzuru bulmalarını diliyorum.

  Sevgilerimle, Marion"

 • 6

  AKLANMADAN SONRA ÖVGÜ

  Cottilard’ın Brad Pitt’e övgüsünün, ünlü aktörün çocuğuna şiddet uyguladığı suçlamasından aklanmasının hemen ardından gelmesi dikkat çekti. 

 • 7

  ÇOCUĞA ŞİDDET SORUŞTURMASI

  Pitt, 15 yaşındaki oğlu Maddox’a eylül ayında ailece gerçekleştirdikleri seyahat esnasında özel jetin içinde alkolün etkisiyle şiddet uyguladığı iddiası nedeniyle Los Angeles Çocuk ve Aile Hizmetleri Departmanı soruşturmasına maruz kalmıştı.

 • 8

  DELİL YETERSİZLİĞİNDEN DAVA DÜŞTÜ

  Geçen hafta Los Angeles Çocuk ve Aile Departmanı soruşturmayı delil yetersizliğinden dolayı kapattı.

 • 9

  ZARAR VERMEDİĞİNE HÜKMEDİLDİ

  TMZ’ye konuşan hukukçular, Pitt’in, özel jet içinde söz dalaşına girdiği Maddox’a fiziksel ve duygusal olarak zarar vermediğine hükmedildiğini aktardı.

 • 10

  VELAYET MÜCADELESİ

  Soruşturmanın kapanmasının ardından aklanan Pitt, Angelina Jolie ile velayet mücadelesine girdi. Maddox (15), Pax (12), Zahara (11), Shiloh (10), ikizler Knox ve Vivienne (8) olmak üzere altı çocuğun velayetini paylaşmak için avukatı aracılığıyla mahkemeye başvurdu.

 • 11

  GEÇİCİ OLARAK ANLAŞTILAR

  Çocuklarının tüm velayetini kendisine isteyen 41 yaşındaki Jolie ile Brad Pitt geçici velayet anlaşmasına vardı.

 • 12

  AİLE TERAPİLERİNE DEVAM

  Jolie'nin avukatının yaptığı yazılı açıklamada, çiftin üçü biyolojik üçü evlatlık olmak üzere altı çocuğunun velayetinin annede kalacağı ve baba Pitt'in de aile terapilerine devam edeceği belirtildi.

 • 13

  BOŞANMA DOSYASINA EKLENMEDİ

  İkili arasında varılan anlaşmanın, boşanma dosyasına eklenmediği ve çocukların velayeti konusunda nihai anlaşma olmadığı kaydedildi.