Megan Fox: Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden izleyiciye göz kırpıp duruyor

Megan Fox, Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden filminde azimli muhabir, güvenilir kaplumbağa dostu April olarak geri dönüyor. Ünlü oyuncu filmç için "Biraz saygısız ve başından sonuna dek izleyiciye göz kırpıp duruyor. Kendini ciddiye alan bir film olmamasını seviyorum" dedi.

 • 1

  APRIL OLARAK GERİ DÖNÜYOR

  APRIL OLARAK GERİ DÖNÜYOR
  Megan Fox, Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden filminde azimli muhabir, güvenilir kaplumbağa dostu April olarak geri dönüyor. Ünlü oyuncu film için "Biraz saygısız ve başından sonuna dek izleyiciye göz kırpıp duruyor. Kendini ciddiye alan bir film olmamasını seviyorum" dedi.
 • 2

  "ÇOCUKKEN HAYRANIYDIM"

  "ÇOCUKKEN HAYRANIYDIM"
  29 yaşındaki Fox "Küçükken Ninja Kaplumbağalar’ın hayranıydım. 80’lerde çıkan ilk diziyi izlemiştim. Yetişkinlik döneminde de tekrar tekrar izledim. Yeniden yapacaklarını öğrendiğimde gerçekten yer almak istedim. Bu fikir, yapım şirketi Platinum Dunes’a (2001 yılında Michael Bay, Brad Fuller ve Andrew Form tarafından kurulan) ulaşana kadar bir süre etrafta dolaştı. Bu konuyla ilgili onlarla görüşmek üzere bir toplantıya gittim ve sonra her şey gelişti" dedi. İşte Hürriyet'e konuşan Megan Fox'an açıklamaları:
 • 3

  "BEĞENİLDİĞİ ÇOK AÇIK"

  "BEĞENİLDİĞİ ÇOK AÇIK"
  Serinin kendisi 20 yıldan uzun bir süredir var. Bu yüzden sanırım birkaç nesle yayılan yerleşik bir izleyici kitlesi vardı. Ayrıca iyi eleştiri alması gerekmeyen çok popüler birçok film var. Halkın izlemek istediği ve beğendiği çok açık.
 • 4

  "AHLAKSIZLIK HABERİ PEŞİNDE"

  "AHLAKSIZLIK HABERİ PEŞİNDE"
  April O’Neil’ı hâlâ Channel Six haberlerinde çalışıyor ama şimdi kendi başına, ‘Ahlaksızlık’ haberleri yapmaya çalışıyor. Kılık değiştiriyor, ana akım medyada işe yaramayan ipuçlarının peşine düşmeye çalışıyor. Ayrıca kariyerine çok odaklanmıyor. Daha rahat, kaplumbağalarla ilişkisinden daha çok keyif alıyor.
 • 5

  ELİMDEN GELENİ YAPTIM

  ELİMDEN GELENİ YAPTIM
  oğunlukla senaryoya sadık kaldım ve ona hayat vermek için elimden geleni yaptım. Film, o yıllar içinde gördüğümüz başka göstergelerin ve versiyonların bir karışımı.
 • 6

  O ANI UNUTMAYACAĞIM

  O ANI UNUTMAYACAĞIM
  Sanırım ilk kez ‘Kaplumbağalar’ın setine, inlerine girdiğim anı unutmayacağım. Hayatımda bulunduğum en inanılmaz setlerden biriydi. Brooklyn’in orta yerine kurulmuş, kocaman, olağanüstü ve gerçektçi bir setti. Hayranı olduğum için orada olmak çok heyecan vericiydi.
 • 7

  "ÇALIŞMA SAATLERİ ÇOK UZUN"

  "ÇALIŞMA SAATLERİ ÇOK UZUN"
  Çalışma saatleri gerçekten çok uzun. Bazen on altı saat çekim yapabiliyorsunuz. Bir yandan çocuklarınızın hayatlarını yakalamak zor. Sonra mola verdiğinizde de şu kararla yüzleşiyorsunuz: “Tamam, sekiz saatim var. Eve gidip uyusam mı yoksa çocuklarımı görebilmek için uykuyu boş mu versem?” Çok zor iş.
 • 8

  DAHA SEÇİCİYİM

  DAHA SEÇİCİYİM
  Anne olarak artık işimde daha seçiciyim. Daha önce oynadığım ama artık oynamayacağım bazı roller var. Yılda sadece iki proje yapıyorum. Bu da bana çocuklarımla ilgileneceğim ve hayatlarında gerçekten aktif olabileceğim çok fazla zaman sağlıyor.
 • 9

  HAMİLELİĞİ HAKKIRDA KONUŞTU

  HAMİLELİĞİ HAKKIRDA KONUŞTU

  Boşanmaya karar verdiği kocası Brian Austin Green'den üçüncü kez çocuk sahibi olmaya hazırlanan Megan Fox hamileliği üzerine açıklamalar yapmıştı. 

 • 10

  Extra adlı programa konuk olan iki çocuk annesi ABD'li oyuncu ve manken, hamile olmayı sevdiğini söylemişti.
 • 11

 • 12

 • 13

 • 14