Meghan Markle'ın 49,5 pound'luk elbisesi

Mayıs 2018'de 5 milyon dolar değerinde serveti bulunduğu açıklanan Sussex Düşesi Meghan Markle, 49,5 pound (Yaklaşık 350 lira) değerindeki Marks & Spencer marka elbisesiyle objektiflere yansıdı.

 • 1

  Sussex Düşesi Meghan Markle, geçtiğimiz Cumartesi akşamı Royal Albert Hall’da düzenlenen İngiliz Kraliyeti’nin düzenlediği Şehitleri Anma Etkinliği’nde İngiliz markası Marks & Spencer’ın 49,50 pound (Yaklaşık 350 lira) değerindeki esnek krep kumaş elbisesini giydi.

 • 2

  İngiliz basını bu elbisenin tüm bedenlerde satılan ve kırmızı renk seçeneği de olan elbisenin İngiliz kadınları tarafından Noel öncesi ilk tercih olacağını belirtiyor.
 • 3

  Daha önce 2018 yılının ilk aylarında bir İngiliz radyosunda programa katılan Sussex Düşesi, radyo kanalına Burberry marka pantolonunun üzerine giydiği Marks & Spencer marka siyah kazakla katılmıştı. Kazak, Markle’ın üzerinde fotoğraflandıktan sonra eBay üzerinden original fiyatının 3 katına satılmıştı.
 • 4

  Geçtiğimiz haziran ayında da Markle, Prens Harry’nin kuzeni Celia McCorquodale’in doğum gününde giydiği Oscar De La Renta elbiseyi 29,50 pound değerindeki bir şapkayla tamamlamıştı.
 • 5

  Ayrıca, geçtiğimiz Noel’de Markle, Sandirgham Saray’ında düzenlenen ve kraliyet ailesinin tamamının katıldığı ayinde Sentaler marka caramel rengi paltosunu 17,50 pound değerindeki kestane rengi eldivenle kombinlemişti.