Melisa Şenolsun: Kendimi çok kaptırıyorum

Kiralık Aşk dizisiyle yıldızı parlayan ve şu sıralar Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde rol alan oyuncu Melisa Şenolsun, yeni dizsine dair açıklamalarda bulundu.

 • 1

  DİZİYE NEDEN KATILDI?

  Ağır bir drama dizisi çeken Melisa Şenolsun, çekimler sonrasında hüzünlendiklerini söylüyor. Şenolsun, “Bazen kendimi role gerçekten çok kaptırıyorum, üzülüyorum” derken yeni dizisi "Umuda Kelepçe Vurulmaz" dizisi için şöyle konuşuyor: "Hikayesi farklı. Sıradan bir konu değildi. O çocukların ıslahevinden okula nasıl gelebildiği konusunun temeli senaryoda iyi yazılmıştı. Bu yüzden içinde olmak istedim."

 • 2

  Milliyet'e konuşan Şenolsun sözlerine şöyle devam etti: "Ekranda farklı işlere ihtiyaç var. Farklı role bürünmek oyuncu için de iyi bir tecrübe."
 • 3

  "Bazen kendimi rolüme gerçekten çok kaptırıyorum, hüzünleniyorum. Empati kurup, kendimi yedi çocuğun yerine koyduğum zaman çok üzülüyorum."
 • 4

  "Rolümden çıkıp eve gittiğimde Melisa olabiliyorum. Gerçekten bazen karakterlerin izi kalabiliyor. ‘Kiralık Aşk’tan ayrıldıktan sonra bir ay Sude karakterinin enerjisini taşıdım."
 • 5

  "Genç yaştaki oyuncuların ekranda olması, genç bir oyuncu olduğum için hoşuma gidiyor. Her ülkede ve bütün mesleklerde genç isimlerin işleri devralmasını yenilenme olarak görüyorum. Ama popülerliğe kapılmayı doğru bulmuyorum."
 • 6

  "Marquis de Sade’in hayatını anlatan Erdal Beşikçioğlu’nun yönettiği ve başrolünde oynadığı ‘Tüy Kalemler/Quills’ oyununun prömiyerini yaptık. İnsanların ilk başta kabul edemeyeceği gerçekler anlatılıyor."