Milli futbolcu Nuri Şahin'in dinlediği şarkılar (Playlist açıklandı)

Milli futbolcu Nuri Şahin, maçlara Bruno Mars ve Charlie Put ile hazırlanıyor, spor yaparken ise The Weeknd dinlemeyi tercih ediyor. Türkçe rock müzik de 29 yaşındaki futbolcunun favorileri arasında. Mor ve Ötesi’nden Duman’a, Model’den Adamlar’a kadar rock müziğin geçmişten bugüne sevilen isimleri, futbolcunun Türkçe rock listesinde yer alıyor.

 • 1

  Almanya doğumlu olan ancak Türkiye A Milli Takım formasını giyen Dortmundlu futbolcu Nuri Şahin, resmi Spotify profilini oluşturdu.
 • 2

  Şahin'in profilinde yayınladığı beş çalma listesi, dünyadan ve Almanya’dan sevdiği hit şarkıların yanı sıra, maç günlerinde ve antrenman sırasında tercih ettiği şarkılar hakkında da bilgi veriyor. Şahin’in hazırladığı bir başka çalma listesi ise ünlü futbolcunun Türk Rock müziğine olan ilgisini gösteriyor.
 • 3

  Bruno Mars’tan 24K Magic, Charlie Put’tan Attention ve Rita Ora’dan Your Song, ünlü futbolcunun maç günlerinde dinlediği şarkılar arasında yer alıyor.
 • 4

  Şahin spor yaparken ise Calvin Harris’ten My Way, The Weeknd ve Duft Punk’tan I Feel It Coming ile Jonas Blue ve William Singe’den Mama’yı dinlemeyi tercih ediyor.
 • 5

  Dua Lipa’nın New Rules’u ile Demi Lovato’nun Sorry Not Sorry’si futbolcunun global hit listesi arasında yer alırken, Bausa’dan Was Du Liebe nennst ile Trettman ve Gzuz’dan Knöcheltief da Almanca dinlediği şarkılardan birkaçı arasında bulunuyor.
 • 6

  Türkçe rock müzik de dinlemeyi seven futbolcunun listesinde; Cem Karaca, Ogün Sanlısoy ve Teoman gibi isimler yer alırken, Bulutsuzluk Özlemi, Duman ve Mor ve Ötesi gibi Türk rock müziğinin bilinen gruplar da var.
 • 7

  Feridun Düzağaç’tan Beni Bırakma, Model’den Buzdan Şato ve Pinhani’den Ne Güzel Güldün de 29 yaşındaki oyuncunun Türkçe Rock listesine eklediği diğer şarkılar arasında.