Miranda Kerr’in 2 milyon dolarlık evi

ntv.com.tr

Dünyanın en ünlü süper modellerinden Miranda Kerr, Malibu’daki 2 milyon dolarlık (yaklaşık 6 milyon lira) evinin kapılarını ilk kez açtı.

 • 1

  MALIBU'DAKİ SARAY YAVRUSU

  MALIBU'DAKİ SARAY YAVRUSU

  Victoria’s Secret’ın en ünlü modellerinden Miranda Kerr, iki yıl önce Malibu’dan tam 2 milyon dolara (yaklaşık 6 milyon lira) satın aldığı evinin kapılarını ilk kez açtı.

 • 2

  OĞLU İÇİN ALDI

  OĞLU İÇİN ALDI

  Harpers Bazaar için evinde poz veren 33 yaşındaki Avustralyalı model, eski eşi oyuncu Orlando Bloom’dan olan beş yaşındaki oğlu Flynn için bu evi aldığını söyledi.

 • 3

  "İLK GÖRÜŞTE 'O EV' DEDİM"

  "İLK GÖRÜŞTE 'O EV' DEDİM"

  2015 yılında modellikten kazandığı 5,5 milyon dolarlık geliriyle dünyanın en zengin altıncı modeli olan Kerr, “İlk görüşte burasının ‘o ev’ olduğunu anladım. Çok fazla işi vardı ama muhteşem bir manzaraya sahipti. O potansiyeli gördüm” şeklinde konuştu.

 • 4

  BÜYÜKANNESİNE ÖZENDİ

  BÜYÜKANNESİNE ÖZENDİ

  Çocukken vaktinin çoğunu büyükannesinin evinde geçirdiğini söyleyen süper model, “Sürekli misafir gelirdi, o da hep mutfakta bir şeyler hazırlardı” dedi.

 • 5

  "BİR PİYANOM OLSUN İSTEDİM"

  "BİR PİYANOM OLSUN İSTEDİM"

  Büyükannesinin piyano çaldığını ve kuzenleriyle dans edip şarkılar söylediğini ifade eden Kerr, “Bunlar benim önceliğim oldu, bir piyanom ve büyük mutfağım olsun istedim. Çünkü mutfak evin kalbidir” açıklamasını yaptı.

 • 6

  ŞELALESİ BİLE VAR

  ŞELALESİ BİLE VAR

  Ünlü model’in evinde dört banyo, havuz, şelale, gölet, meditasyon ve misafir odasıyla sauna bulunuyor.

 • 7

  SNAPCHAT'İN KURUCUSUYLA BİRLİKTE

  SNAPCHAT'İN KURUCUSUYLA BİRLİKTE

  Orlando Bloom ile üç yıllık evliliğini geçen yıl noktalayan Miranda Kerr, bir süredir birlikte olduğu Snapchat’in kurucusu Evan Spiegel ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

 • 8

  EVLENME TEKLİFİNE 'EVET'

  EVLENME TEKLİFİNE 'EVET'

  2,1 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en genç milyarderi olan 26 yaşındaki sevgilisinin evlenme teklifini sosyal medyadan duyuran Kerr, 9,5 milyon kişinin takip ettiği Instagram sayfasından yüzüğünün fotoğrafını paylaşarak “Evet dedim” notunu düşmüştü.

 • 9

  "FLÖRTTEN ÖNCE ARKADAŞTIK"

  "FLÖRTTEN ÖNCE ARKADAŞTIK"
  Ünlü model, Avustralya’da bir gazeteye, “Flört etmeye başlamadan önce uzun zamandır çok iyi arkadaştık” açıklamasını yapmıştı.
 • 10

  ESKİ EŞ İLE YENİ SEVGİLİ TANIŞTI

  ESKİ EŞ İLE YENİ SEVGİLİ TANIŞTI

  Kerr, müstakbel eşi ile hem oğlunu hem de eski eşini tanıştırdığını söyleyerek, “Orlando onun harika biri olduğunu düşünüyor. Modern bir aileyiz biz” demişti.