Murat Boz geldi Aslı Enver çıktı

Didem İnselel ve Ceren Moray’la Kuruçeşme’de yemek yiyen Aslı Enver'in, eski sevgilisi Murat Boz’un aynı yere gelmesi üzerine, mekanı hemen terk ettiği iddia edildi.

 • 1

  Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin'in başrolü Aslı Enver, Kavak Yelleri dizisinden rol arkadaşları Didem İnselel ve Ceren Moray’la Kuruçeşme Marina Balık’ta yemek yedi.
 • 2

  Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre; Enver’in eski sevgilisi Murat Boz, kısa süre sonra mekanda boy gösterdiği iddia edildi. Bir anda Boz'u karşısında gören Enver'in morali bozuldu ve arkadaşlarından müsaade isteyerek masadan kalktı.
 • 3

  Mekandan telefonla konuşarak çıkan Enver, valenin otomobilini geç getirmesi nedeniyle soruları yanıtladı. İstanbullu Gelin’in yeni sezonu için heyecanlı olduğunu söyleyen 34 yaşındaki oyuncu, Boz’un mekana gelmesiyle ilgili, “Bu konuları konuşmak istemiyorum, teşekkür ederim” demekle yetindi.
 • 4

  Enver’den bir saat sonra kapıda görülen Moray ve İnselel, yemekten artan balıkları sokak kedilerine yedirdi. Moray, “Murat Bey’i gördünüz mü?” sorusuna, “Martılar, Didem, Aslı ve ben vardık. Murat diye biri hiç girmedi içeri. Giren olduysa da, kimliğine bakmadık” ifadelerini kullandı.