Neslihan Yeldan: Birinden hoşlanınca duvar olurum

‘İstanbullu Gelin’ dizisinde Senem rolünü oynayan Neslihan Yeldan, “Birinden hoşlandıysam, duygularımı göstermemek için elimden geleni yaparım. Duvar olurum” dedi.

 • 1

  Neslihan Yeldan, Emre Saygı’nın ‘Hadi Be’ programına konuk oldu. Sosyal medya kullanıcılarının sorularını yanıtlayan Yeldan, samimi ve dikkat çekici açıklamalarda bulundu.
 • 2

  ‘İstanbullu Gelin’de Süreyya’nın (Aslı Enver) teyzesi Senem’i canlandıran Yeldan, “Teyze olmamak için yıllarca uğraştım. Şimdi sokakta benden büyükler bile ‘Teyze’ diyor. Ama insanların aklına genelde teyze deyince, yaşlı, şişman ve hımbıl biri geliyor” dedi.
 • 3

  Kendisiyle ilgili ‘Çılgın’ imajı oluştuğu yorumuna 49 yaşındaki oyuncu, “Gayet aklı başında bir insanım. Niye bana çılgın diyorsunuz? Ev hanımı gibi evimde oturur, işimi yapar, çocuğuma bakarım. Acaba enerjim mi çılgın geliyor insanlara? O yüzden mi evde kaldım ben?” diyerek, esprili bir cevap verdi.
 • 4

  Birinden hoşlandığında duygularını sakladığını sözlerine ekleyen Yeldan şöyle konuştu: “Çok şeffafımdır, içimdekini hemen gösteririm. Duygularımı hemen belli ederim."
 • 5

  "Ama birinden hoşlandıysam, duygularımı göstermemek için elimden geleni yaparım. Direkt domuza bağlarım. Duvar olurum yani. Anlamasın diye her şeyi yaparım. Suratına bile bakmıyorum ama içim yanıyor”