Nur Yerlitaş o iddiaları doğruladı: Panik atağım tuttu (Kabin krizi)

Ünlü modacı Nur Yerlitaş'ın bir mağazada kabin sırası beklemek istemediği için görevlilerle tartıştığı öne sürülmüştü. Yerlitaş bu iddialara, "Evet, doğru gerginlik yaşadım" diyerek yanıt verdi.

 • 1

  Zincirlikuyu'daki Zorlu AVM'deki bir mağazaya giden modacı Nur Yerlitaş'ın soyunma kabinin önünde beklemek istemediği için görevlilerle tartıştığı iddia edilmişti.
 • 2

  Yerlitaş'ın "İçerideki kimse çabuk çıksın" diye isyan ettiği, daha sonra kabinde elbise değiştiren kişinin oyuncu Özge Özpirinçci olduğunu öğrenince 'Bu kadar para veriyorum, beni asla bekletemezsiniz' diye tepki gösterdiği öne sürülmüştü.
 • 3

  Bu gelişmeler üzerine konuyla ilgil açıklama yapan 62 yaşındaki Yerlitaş şunları söyledi: "Evet, doğru gerginlik yaşadım. O gün panik atağım tutmuştu. Biraz kendim sorunluydum ama konunun Özge ile hiç ama hiç ilgisi yoktu
 • 4

  Oradaki çalışanla problem yaşadık. Hatta hafta sonu Özge'yi aradım. Bana çok şeker ve nazik davrandı. 'Kusura bakma, konunun seninle ilgisi yok' dedim.
 • 5

  Kızcağızın bana karşı hiçbir kötü davranışı ya da sözü olmadı ama o gün yanında basın danışmanı vardı. Konuyu onun basına haber yaptırdığına inanıyorum. Ama olsun. Hiç sorun değil, ben yaşadığım hiçbir şeyi inkar etmiyorum. Sonuçta haber değerim çok yüksek"