Nurgül Yeşilçay: Erkan korkudan vazgeçti

Nurgül Yeşilçay, Paramparça’nın setinde kavga ettiği ve mahkemelik olduğu partneri Erkan Petekkaya’nın davayı geri çekmesiyle ilgili konuştu.

 • 1

  Nurgül Yeşilçay, “Paramparça” dizisindeki eski rol arkadaşı Erkan Petekkaya için, “Gaza gelip bana dava açtı. Baktı ben her şeyi söylüyorum, korkudan vazgeçti” dedi.
 • 2

  Yeşilçay, şöyle devam etti: “Eğer korkuyorsan yapmayacaksın, korku çok kötü bir şey. Onu birileri gaza getirdi, baktılar ben her şeyi söylüyorum. Son anda korkup davayı geri çekti” dedi.
 • 3

  40 yaşındaki Yeşilçay “Erkan Petekkaya ile dava sonrası görüştünüz mü?” sorusuna da şu yanıtı verdi: “Hiç işim olmaz. O benim normal şartlarda selam bile vereceğim insan değil. Bundan sonra kendisi ile işim olmaz.”
 • 4

  NE OLMUŞTU?

  Paramparça'da Gülseren karakterini oynayan Yeşilçay ile Cihan karakterine hayat veren Petekkaya iki sevgiliyi canlandırıyordu. İkilinin sette kavga etmesi sonucu Yeşilçay, Petekkaya'nın kendisine baskı uyguladığını iddia ederek seti terketmiş ve diziden ayrılmıştı.
 • 5

  Daha sonra Petekkaya, Yeşilçay hakkında cep telefonu mesajlarıyla hakaret ettiği iddiasıyla dava açmıştı. 46 yaşındaki Petekkaya'nın geçen ay şikayetinden vazgeçmesi üzerine ise dava düşmüştü.