Oğuzhan Koç: Cem Yılmaz'ı komik bulmayanlar var

'Yol Arkadaşım' filmleri vizyon için gün sayan İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç bilinmeyenlerini anlattı. Yeni sezon planlarından da bahseden ikili Acun Ilıcalı'nın düğüne neden gitmediklerini de açıkladı.

 • 1

  Acun Ilıcalı ile aralarının açıldığı hatta Ilıcalı'nın 3 Adam programnını artık yaptırmayacağı iddia edilen İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un bu nedenle düğüne gitmedikleri öne sürülmüştü.
 • 2

  18-19 Ekim tarihlerinde Fransa'da gerçekleşen nikah ve düğüne katılmayan Büyükak ve Koç, Hürriyet'e konuştu. İkili düğüne neden gitmediklerini şöyle anlattı:

  Koç, "Film yüzünden gidemedik. Hatta setten film kamerasıyla bir düğün videosu çekip yolladık. 'Biz gelemiyoruz. Arabanın içinden bile çıkamıyoruz. Size mutluluklar' dedik. Eser bizim temsilcimiz. Gitti, nikâhı kurtardı. Bu sefer ayırmadı!"

  Büyükak, "Setimiz 5 gün uzadı. Yoksa normalde düğüne yetişecektik."
 • 3

  Büyükak ve Koç bazı kesimleri kendilerini komik bulmamasına ise şöyle yanıt verdi:

  Koç: Olabilir. Ülkede Cem Yılmaz’ı da komik bulmayanlar var.

  Büyükak: O bile var düşün.

  Koç: Cem Yılmaz’ı 20 yılın sonunda komik bulmuyorum diyen var. Bize tabii ki çok daha fazla olacaktır. Olsun, ne olacak? Benim yaptığım şarkıyı da seven var, sevmeyen var. Herkes bizi çok sevmeli' telaşımız olursa, kendimiz olmaktan çok çıkarız.
 • 4

  İkili yapım şirketi kurduklarını ve Ocak ayında başlamayı düşündükleri 3 Adam programını kendilerini yapacaklarını da sözlerine ekledi.
 • 5

  İbrahim Büyükak’ın senaryosunu yazdığı ve iki ismin başrolü paylaştığı 'Yol Arkadaşım' 27 Ekim'de vizyona girecek.

  YOL ARKADAŞIM FRAGMANI

 • 6