Öldü sanılan Hazım yalıya döndü (Fazilet Hanım ve Kızları'nda neler yaşandı?)

Fazilet Hanım ve Kızları yirminci bölümü ile AB kategorisinde 5,62 izlenme oranı ve 15,12 izlenme payı ile en çok izlenen yapım oldu. 21. yeni bölüm fragmanı yayınlanan dizide herkes için yeni bir dönem başlıyor. İşte dün gece yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı...

 • 1

  Doğacak bebeğin Hazım’dan olmadığını DNA sonucuyla öğrenen aile üyeleri rahatlar. Hazan Kerime’den duyduğu sırrın şokunu üstünden atamamışken kardeşinin bebeğinin başkasından olduğunu öğrenmenin ağırlığıyla kalakalır.

  FAZİLET HANIM VE KIZLARI 21. BÖLÜM FRAGMANI

 • 2

  Ece çocuğunun babasının Hazım olduğunu sayıklayarak yalıdan çıkar. Yalıdakiler olay üzerine konuşurken Hazım kanlı canlı evine döner. Herkes şaşkındır. Hazım yolda gördüğü bir evsize arabasını verdiğini kazayı onun yapmış olduğunu anlatır. Kendisi de kafa dinlemek için uzaklaşmıştır. Haberleri gönünce de yalıya dönmüştür.

 • 3

  Hazım ölümünün ardından DNA testi yaptırıldığını öğrenir ve çocuklarını suçlar. Ece’nin nerede olduğunu kimse bilmemektedir. Hazım mezarlığa gider ve Ece’yi orada bulur. Ece’ye artık kabusun bittiğini söyler.

 • 4

  Hazım’ın dönüşüyle ipin ucundan kurtulan Fazilet çok mutludur. Hazan ise Ece’yi gerçeği söylemesi için zorlamaya devam eder, bebeğin Yasin’den olduğuna emindir.

 • 5

  Şükriye ailenin parasından faydalanabilmek için Selin’i babasıyla barışması konusunda etkilemeye çalışır ancak kızın istekli olmadığını görünce bu işi Fazilet üzerinden halletmeye karar verir. Fazilet ile konuşur ve ondan Selin’le Hazım’ı barıştırmasını ister. Fazilet bunu asla yapamayacağını haykırır ancak Şükriye’nin bildiği bebek sırrını ortaya dökmesinden de korkmaktadır.

 • 6

  Yağız ve Sinan Kerime’nin karşısına dikilirler ve arşivlediği haberler hakkında açıklama yapmasını isterler. Kerime sıkışmış durumdayken Hazan gelir ve istedikleri cevabın kendisinde olduğunu söyler. Paralelde Ece ablasına gerçeği söyleme niyetiyle Kerime’nin evine gider ancak evde ona kapıyı açan kişi Yasin’dir. Yağız, Sinan ve Kerime Hazan’dan cevap beklemektedir.

 • 7