Oyunculardan Game of Thrones 8. sezon 3. bölüm paylaşımları

ntv.com.tr

Game of Thrones dizisinin oyuncuları 8. sezon 3. bölümden kareler ya da set görüntüleriyle diziden ayrılan oyunculara veda etti. Bazları da dizinin en sevdikleri karakterini bu paylaşımlarıyla hayranlarına gösterdi.

 • 1

  Game of Thrones dizisinde Cersei Lannister karakterine hayat veren Lena Headey, Instagram hesabından Maisie Williams'ın canlandırdığı Arya Stark'ın fotoğrafını paylaştı. Headey, Game of Thrones 8. sezon 3. bölümden bir sahnenin fotoğrafının altına, "İşte benim kızım" notunu yazdı.
 • 2

  Dizide Sam Tarly karakterine hayat veren John Bradley, Winterfell savaşından bir sahneyi paylaşarak, "Ruh istekliydi" notunu yazdı.
 • 3

  Dizide Tarth'lı Brienne rolünü canlandıran Gwendoline Christie, Instagram hesabından bir set videosu paylaştı. Videoda Tormund Giantsbane karakterine hayat veren Norveçli aktör Kristofer Hivju ile olan Christie, savaş sahnesi için yapılan kanlı makyajlarıyla şarkı söylerken görülüyor.
 • 4

  Kristofer Hivju da kendi hesabından yine savaş sahnesindeki makyajlı halini paylaşarak, "Büyük bölüm bu akşam" notunu yazdı.

 • 5

  Daenerys Targaryen rolünün sahibi Emilia ClarkeSör Jorah Mormont karakterini canlandıran rol arkadaşı Iain Glen ile sette çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Clarke, Winterfell savaşında trajik bir şekilde ölen Jorah'ın oyuncusu Glen hakkında, "Sen tanıdığım en iyi, her şeyden daha iyi, herkesten daha iyi insansın" notunu yazdı. 

 • 6

  Dizinin Sansa StarkSophie Turner, Theon Greyjoy karakterini canlandıran Alfie Allen'a diziden bir kareyle veda etti. Fotoğrafın altına, "Alfie'ye ve Theon'a" yazan Turner, diziden bir cümle olan “Sen iyi bir adamsın" sözünü sarf etti.