Özge Borak: Bir gün aradılar, 'Babana ulaşmaya çalışıyoruz' dediler...

ntv.com.tr

Oyuncu Özge Borak yeni sezon öncesi ntv.com.tr'nin sorularını yanıtladı. Babası Selçuk Borak ile İstanbullu Gelin'de birlikte rol alan Özge Borak dizi için, "Bir gün aradılar, 'Babana ulaşmaya çalışıyoruz' dediler. Benim dışımda gelişen bir olay olduğu için çok memnunum. Bir televizyon dizisinde ilk defa beraberiz" dedi. (Batuhan DURMUŞ / batuhan.durmus@ntv.com.tr)

 • 1

  istanbullu gelin, özge borak, istanbullu gelin begüm
  "SONRADAN DAHİL OLMUŞUM GİBİ GÖZÜKÜYOR..." 

  Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin'de Begüm karakterine hayat veren Özge Borak şöyle konuştu: "Aynı ahengi yakalamak çok zor olabiliyor bazen, ekip içinde ve televizyon karşısında da. O yüzden bu uyumu yakalamış olmanın verdiği mutlulukla beraber ekibin içindeki verdiği güzel uyumun mutluluğu var. Sonradan dahil olmuşum gibi gözüküyor, gerçi beşinci bölümde dahil oldum ama hiç sonradan girmiş gibi hissetmeyen biriyim. Çünkü baştan beri varmışım gibi oldu. Hem projenin başlarında girdiğim için hem yeni sezonda devam ettiğimiz için çok memnunuz."
 • 2

  istanbullu gelin, özge borak, istanbullu gelin begüm
  "İNSANLARIN HAYATLARINDA HER ZAMAN DEĞİŞİKLİKLER OLUR"

  Borak; "Karakter nasıl ilerleyecek, değişim ve dönüşümleri olacak mı?" sorusunu, "Çok fazla tüyo veremiyoruz ama aynı çizgisinde devam etmekle beraber mutlaka değişiklikler olacaktır. İnsanların hayatlarında her zaman değişiklikler olduğu gibi onun da kendi dertleriyle uğraşmanın yanı sıra hayatına farklı insanlar girecektir" diye yanıtladı.
 • 3

  istanbullu gelin, özge borak, istanbullu gelin begüm

  "BİR GÜN ARADILAR, 'BABANA ULAŞMAYA ÇALIŞIYORUZ' DEDİLER"

  Bu projede babası Selçuk Borak'la birlikte rol alan Özge Borak, konu hakkında şunları söyledi: "Bir gün aradılar, 'Proje için babana ulaşmaya çalışıyoruz' dediler. Benim dışımda gelişen bir olay olduğu için çok memnunum. Aynı işte olmuş olmak ayrıca güzel. Baba kız başka projelerde; sinema ve tiyatroda rol aldık. Fakat bir televizyon dizisinde ilk defa beraberiz. İnşallah diyorum karşılıklı rollerde denk gelirse bu sene çok daha mutlu olacağım" 

  (Selçuk Borak, dizide İpek Bilgin'in hayat verdiği Esma karakterinin güvenilir aile doktoru İbrahim’i canlandırıyor) 

 • 4

  istanbullu gelin, özge borak, istanbullu gelin begüm
  "DRAMAYI ÖZLEMİŞİM"

  "Sinema filmi olarak drama yapmıştım ama bir süredir televizyon dizisi olarak drama yapmamıştım" diyen Borak, "Denk gelmedi ben de başka projelerde yer almıştım. Televizyon dizisi olarak dramada yer almış olmam beni takip eden seyirci tarafından çok memnun kalındı bu durumdan. Ben de çok memnun oldum tabii onların sevinmesine. Ayrıca ben de özlemişim televizyon dizisi olarak drama yapmayı" ifadelerini kullandı.
 • 5

  istanbullu gelin, özge borak, istanbullu gelin begüm, güldür güldür
  "İKİSİNİN YERİ AYRI"

  Bir süre Güldür Güldür'de yer alan 35 yaşındaki oyuncu, "Komedi mi drama mı" sorusunu ise şöyle yanıtladı: "Tiyatro mu sinema mı? gibi bir ayrıma girmiyorum. İkisinin farklı timing'leri (Zamanlama) var. Farklı durumları söz konusu. İkisinin yeri ayrı bence"
 • 6

  "YENİ TİYATRO PROJELERİ GELİYOR"

  Borak sözlerini şöyle noktaladı: "Şu an kesinleşmiş yeni bir proje yok. Komedi tekrar olabilir. İstanbullu Gelin devam ettiği sürece eş zamanlı olarak televizyon işi olmaz ama tiyatro olabilir, sinema olabilir. Netleşmiş film yok, fakat tiyatroda bir şeyler yapmak için projelerim var. Netleşmediği için tam dile getirememekteyim. Tiyatro adına müzikal adına adımlar atmak üzereyiz"
 • 7