Pique'den Shakira itirafı

İspanya La Liga ekiplerinden Barcelona'da forma giyen Gerard Pique, profesyonel kariyerini sonlandırmasının ardından aynı kulüpte başkanlık yapmak istediğini açıkladı. Pique, eşi Shakira ile nasıl tanıştıklarını da anlattı.

 • 1

  Kolombiyalı şarkıcı sevgilisi Shakira ile Güney Afrika'daki Dünya Kupası öncesinde Madrid'de tanıştığını söyleyen 29 yaşındaki milli futbolcu sözlerine şöyle devam etti: "Waka-Waka adlı şarkısının klibinde çıkmıştım. Madrid'de gördüğümde telefonunu istedim. Bir gün, Güney Afrika'da hava nasıl diye bir mesaj attım. O da bana uzun bir cevap verdi. Bu normal değildi."
 • 2

  "İletişime o şekilde başladık. Görüşmeye başladığımızda sadece dört günlük bir hevesti. Daha sonra devamını getirdik. İyi de yapmışız."
 • 3

  "Birisiyle ilişkiye başladığında i̇lk dönemlerde devamı gelip gelemeyeceğini hiçbir zaman bilemezsin."
 • 4

  39 yaşındaki Shakira'nın Barcelona'da yaşamaktan çok mutlu olduğunu söyleyen Pique, Kolombiyalı şarkıcının Katalanca sözlerin de yer aldığı yeni bir parçasının piyasaya çıkacağını da sözlerine ekledi.
 • 5

  2010 yılında evlenen çiftin, ilk çocukları Milan Mebarak Pique 22 Ocak 2013'te, ikinci çocukları Sasha Mebarak Pique ise 29 Ocak 2015'te dünyaya geldi.