Prens William, Kate Middleton'ı küçük düşürmekle suçlanıyor (Tatil kaçamağı sonrası ilk)

İngiltere'de tatil kaçamağı ile konuşulan ve eleştirilen Prens William, eşi Cambridge Düşesi Kate Middleton ile ilk kez kamuoyunun karşısına çıktı. Kate Middleton Fransa ziyaretine 24 saatte giydiği üç ayrı kıyafetle damga vururken İngiliz basını William’ı halkın sevgilisi olan eşi Düşes Kate’i küçük düşürmekle suçladı.

 • 1

  Ülkesindeki resmi tatili fırsat bilen Prens William bu kez yanına eşi Kate Middleton ve çocuklarını almadan, üç yakın arkadaşıyla birlikte İsviçre tatiline çıkmış ve bölgenin en gözde restoranlarından biri olan La Vache'de Avustralyalı model Sophie Taylor ve onun arkadaşı Rosie Peate ile birlikte yemek yerken görüntülenmişti. William ardından da gittiği gece kulübünde sergilediği dans gösterisiyle manşetlere çıktı ve eleştiri oklarının hedefi oldu.
 • 2

  İngiltere’de geleceğin kralı William’ın İsviçre kaçamağı sırasında çekilen fotoğraflara tepki yağdı. Gazeteler William’ı halkın sevgilisi olan eşi Düşes Kate’i küçük düşürmekle suçladı.
 • 3

  Çok konuşulan tatil kaçamağının ardından ilk kez kamuoyunun karşısına çıkan Prens William ile eşi Cambridge Düşesi Kate Middleton güne Londra'daki Aziz Patrick Günü kutlamalarıyla başladı.
 • 4

  İrlanda'nın koruyucusu olan Aziz Patrick adına düzenlenen törende yeşil paltosu ve şapkasıyla katılan Kate Middleton yine törenin en çok dikkat çeken kişisiydi. Çift törenin ardından özel bir jetle Fransa'ya geçti.
 • 5

  Fransa Cumhurbaşkanı Françoise Holland tarafından Elysee Sarayı'nda karşılanan Kate Middleton ve Prens William, resmi temaslarını sürdürdü.
 • 6

  Bu ziyaretin Prens William açısından önemli bir yanı daha vardı. Geleceğin kralı, annesi Prenses Diana'nın Paris'te ölümünden 20 yıl sonra ilk kez resmi bir ziyaret için ülkeye gitti.
 • 7


  Prens William ve Kate Middleton daha sonra Paris'teki İngiliz Büyükelçiliği'nde düzenlenen bir törene katıldı. Akşamı da yine aynı yerde düzenlenen bir yemekle noktaladı.
 • 8

  Gittiği her yerde ilgi odağı olan Kate Middleton, 24 saat içinde giydiği üç ayrı kıyafetle ilgi odağı oldu. 35 yaşındaki iki çocuk annesi Middleton, en çok akşam davetinde giydiği pırıltılı elbise ile konuşuldu.
 • 9

  Favorisi olan tasarımcı Jenny Peckham'ın imzasını taşıyan elbisesini yine pırıltılı ayakkabılarla tamamlayan Kate Middleton, gecenin en çok konuşulan kişisi oldu.