Ronaldo neden dövme yaptırmıyor?

Gönüllü ve bağışçı sayısını artırmak isteyen Kızılay, dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo'yla büyük bir kampanyaya hazırlanıyor.

 • 1

  DÜZENLİ KAN BAĞIŞÇIŞI

  DÜZENLİ KAN BAĞIŞÇIŞI
  Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Cristiano Ronaldo'yu aslında yaz döneminde Türkiye'ye getirmeyi istediklerini ancak projenin 15 Temmuz nedeniyle sekteye uğradığını, yakın zamanda Ronaldo'yla kampanyaya başlayacaklarını söyledi.
 • 2

  KAN TOPLAMA ARTACAK

  KAN TOPLAMA ARTACAK
  Ankara’da geçtiğimiz yıl düzenlenen “İyilik Koşusu”nun ikincisine günler kala konuşan Kınık, Kızılay’ın asli görev alanı olan kan toplama konusunda yatırımlarını artıracaklarını da ifade etti.
 • 3

  "OLUMLU YANIT ALDIK"

  "OLUMLU YANIT ALDIK"
  Kınık şöyle devam etti: "Kan bağışıyla ilgili kampanyalarımızda Ronaldo’yla çalışacağız. Kendisiyle temasa geçtik ve olumlu yanıt da aldık."
 • 4

  ÇOK BOYUTLU KAMPANYA

  ÇOK BOYUTLU KAMPANYA
  "Kendisiyle çok boyutlu bir kampanya yapmayı düşünüyoruz. Hem kan bağışını, hem de mültecileri içine alan bir kampanya olacak."
 • 5

  RONALDO'NUN DÖVMESİ NEDEN YOK?

  RONALDO'NUN DÖVMESİ NEDEN YOK?
  "Cristiano Ronaldo, bildiğiniz gibi dünyaca ünlü bir futbolcu ama daha da önemlisi, kendisi düzenli bir kan bağışçısı. Dikkat edin hiç dövmesi yoktur. Kan verebilmek için dövme yaptırmaz, sigarası yoktur."
 • 6

  FARKLI ÜLKELERDE KAN BAĞIŞI

  FARKLI ÜLKELERDE KAN BAĞIŞI
  "Hem Portekiz’de hem de İspanya’da düzenli kan bağışı yapar. Geçmişte Dubai’de bir kan bağışı kampanyasına destek verdi. Kampanyadan sonra bütün kan bağışı yüzde 20 arttı."