Rüzgar Erkoçlar'ın eşi Tuğba Beyazoğlu: Biz aşkı yaşarken siz yalnızlığınızda boğulacaksınız!

Rüzgar Erkoçlar ile dünyaevine giren Tuğba Beyazoğlu, haklarında yapılan eleştirilere cevap verdi. Beyazoğlu yaptığı açıklamada, "Biz aşkı ilk günkü gibi yaşarken siz yalnızlığınızda boğulacaksınız!" dedi.

 • 1

  Üç yıl önce cinsiyet değiştirme ameliyatıyla gündeme gelen Rüzgar Erkoçlar, Tuğba Beyazoğlu ile 27 Eylül'de dünyaevine girdi.
 • 2

  Düğünün hemen ardından bir kuyumcuya giden ve takıları nakde çevirirken görüntülenen Erkoçlar'ın eşi Beyazoğlu, sosyal medyada yapılan bazı eleştiri ve sert yorumlara karşı açıklama yaptı.
 • 3

  Beyazoğlu Instagram'dan yayınladığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Hey siz boş insanlar. İçleri fesatlık çürümüş kişilikler söylediklerinizi tabii ki kaale almıyoruz. Çünkü siz hiçbir şeysiniz bu hayatta ve öyle de toprağa gireceksiniz. Biz aşkı yaşarken siz yalnızlığınızda boğulacaksınız. Biraz laf sokmak hakkım bence."
 • 4

  Beyazoğlu şöyle devam etti: Gerektiği yerde çok da güzel üslup değiştirip cevap veririm. Dua edin seviyenize inmiyorum. Resimlerimize, mutluluğumuza bakıp siz orada imrenirken biz de bu resim gibi gülmeye devam edeceğiz."
 • 5

  Beyazlıoğlu'nun bu sözlerine 31 yaşındaki Erkoçlar, "Ağzına sağlık canım eşim" ifadesiyle destek oldu.