Sahil Güvenlik (Baywatch) filminden ilk kareler

ntv.com.tr

1990'larda 150 ülkede yayınlanan Baywatch (Sahil Güvenlik) dizisi 2017'de sinemalarda film olarak karşımıza çıkacak. İşte filmden ilk kareler

 • 1

  DİZİNİN FİLM UYARLAMASI

  DİZİNİN FİLM UYARLAMASI

  90’lı yıllarda Pamela Anderson ve David Hasselhoff’lu kadrosuyla dünyada büyük ilgiyle izlenen TV dizisi Baywatch’un (Sahil Güvenlik) sinema uyarlamasından ilk görüntüler geldi.

   

   

 • 2

  ZAC EFRON FİGÜRAN KIZ ARADI

  ZAC EFRON FİGÜRAN KIZ ARADI

  Bir dönemin efsane dizisinini film versiyonunda Zac Efron ve Dwayne Johnson başrolleri paylaşacak. İki oyuncu dizinin çekimleri için California sahillerinde bikinili figüran kız aramaya başladı.

   

   

   

 • 3

  BİKİNİLİ KIZLARLA SOHBET

  BİKİNİLİ KIZLARLA SOHBET

  Aktör Zac Efron'un motosikletiyle sahilde tek tek figüran kadrosuyla konuşması da paparazziler tarafından görüntülendi.

   

 • 4

  DWAYNE JOHNSON DA VAR

  DWAYNE JOHNSON DA VAR

  Paramount Pictures tarafından sinemaya uyarlanan filmin oyuncularından Dwayne Johnson, Fast and Furious serisi ile ün yaptı.

   

 • 5

  KADINLARIN GÖZDESİ ZAC

  KADINLARIN GÖZDESİ ZAC

  Genç kadınların sevgilisi Zac Efron (solda) ise Hollywood’un en beğenilen erkekleri listesinin üst sıralarında.

   

 • 6

  FİLM 2017'DE GÖSTERİLECEK

  FİLM 2017'DE GÖSTERİLECEK

  Yeni ‘Sahil Güvenlik’ filminin yönetmen koltuğunda King of Kong filmini de yöneten Seth Gordon bulunuyor. Film, iki yakışıklı cankurtaranın dev bir petrol şirketine karşı sahili çevresel bir felaketten kurtarmak için bir araya gelmek zorunda kalmasını konu alacak. Baywatch, 2017 yılında vizyona girecek.

   

 • 7

  ESKİ KADRO ŞÖHRET OLMUŞTU

  ESKİ KADRO ŞÖHRET OLMUŞTU
  Oyuncuları arasında Pamela Anderson, David Hasselhoff, Yasmine Bleeth, Jeremy Jackson ve Carmen Electra gibi isimlerin bulunduğu dizi bu oyunculara şöhret getirmişti.
 • 8

  SAHİLLERİ POPÜLER YAPTI

  SAHİLLERİ POPÜLER YAPTI
  1989 ile 2001 arasında çeşitli versiyonları çekilen dizi dönemin en popülerlerinden olmayı başarmıştı. Dizinin geçtiği California sahilleri de o dönemde ciddi bir turist akınına uğramıştı....