Sara Sampaio fotoğraflara isyan etti

Türkiye'de Kıvanç Tatlıtuğ ile oynadığı reklam filmi ile tanınan Victoria's Secret modeli Sara Sampaio, ateş püskürdü.

 • 1

  ÜSTSÜZ FOTOĞRAFLADILAR

  ÜSTSÜZ FOTOĞRAFLADILAR
  25 yaşındaki Portekizli manken Fransa'nın güneyinde tatil yaparken üstsüz fotoğraflarını çekip basın organlarına satan paparazzileri eleştirdi.
 • 2

  "KAMUYA AÇIK ALAN DEĞİL"

  "KAMUYA AÇIK ALAN DEĞİL"
  Üstsüz fotoğraflarının çekildiği yerin kamuya açık olmadığını vurgulayan Sara Sampaio şunları söyledi.
 • 3

  "MAHREM BİR ZAMANDI"

  "MAHREM BİR ZAMANDI"
  Mesleki hayatımda çok üstsüz fotoğraf verdim. Ancak özel yaşantımda, mahrem bir zamanda fotoğraflarımın çekilmesinden son derece rahatsız oldum.
 • 4

  "TECAVÜZDEN FARKI YOK"

  "TECAVÜZDEN FARKI YOK"
  25 yaşındaki Portekizli model, habersiz çekilen fotoğraflarının basında yer almasına tepki göstererek, "İkisi arasında çok büyük fark var. Tecavüz edilmiş gibi hissettim. Bunun tecavüzden farkı yok" dedi.
 • 5

  KIVANÇ'IN ROL ARKADAŞI

  KIVANÇ'IN ROL ARKADAŞI
  Sara Sampaio, Türkiye'de bir jean markasının reklamında Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte rol almıştı.
 • 6

  KAPALIÇARŞI ZİYARETİ

  KAPALIÇARŞI ZİYARETİ
  İstanbul'a çekim yapmak için geldiğinde Taksim ve Kapalıçarşı'da gezdiğini söyleyen Sara Sampaio, "Bir gün boşluğum vardı, Kapalıçarşı’yı görmek istedim. En yakın arkadaşım balayını burada yaptı, Kapalıçarşı’dan üzerinde nazar boncuğu olan bir bileklik almıştı bana" demişti.
 • 7

  ADRIANA LIMA'YA BENZİYOR

  ADRIANA LIMA'YA BENZİYOR
  Adriana Lima'ya olan benzerliğiyle dikkat çeken Sara Sampaio önceki röportajlarında "Umarım 35’imdeyken de 20 yaşında görünürüm. Çünkü bu mesleği olabildiğince uzun süre yapmak istiyorum. Fotoğraflarda yapılı saçlar, makyaj ve güzel elbiseler oluyor, güzel görünmemen imkansız" dedi.
 • 8

  CİPS VE ŞEKER TERCİHİ

  CİPS VE ŞEKER TERCİHİ
  Her sabah gittiği spor salonunda görüntülenen Sara Sampaio, birçok mankenin aksine karbonhidrat ve şeker yönünden zengin olan bonibon şekerler, pizzalar, cipsler ve milkshake'ler tükettiğini söyledi.
 • 9

  SIRRI SPOR

  SIRRI SPOR
  Güzelliğinin ve formda kalma sırrının spor yapmak olduğunu belirten ünlü manken, insanın kendisini sevmesinin de çok önemli olduğunu vurguladı.