Scarlett Johansson: Disiplin beni yıldırdı

Şu sıralar Avengers: Endgame filmiyle gündemde olan Scarlett Johansson, film için aldığı eğitimler hakkında konuştu. Yıldız oyuncu, "Koreografiyi öğrenmede iyiyim ama dövüş sanatlarındaki disiplin beni yıldırıyor" ifadelerini kullandı.

 • 1

  Tüm dünyada rekorlar kıran Avengers: Endgame filminde seyirci karşısına çıkan Scarlett Johansson Barbaros Tapan'a konuştu. İşte röportajdan öne çıkan bölümler...

  Scarlett uzun zamandır Marvel Cinematic Universe’ün bir parçasısın. Hâlâ “bu türde yapmadığım şeyler var” diyor musun?

  - "Artık piştim diyorum. Karakterim 10 yıl boyunca kendini anlamaya ve keşfetmeye çalışırken, ben de bu türde piştim, olgunlaştım."


 • 2

  Vedalar ve yeni başlangıçlar göreceğiz. Spoiler vermeden biraz elveda ve merhabalardan konuşalım mı?

  - "Marvel’daki her oyuncu kabul eder ki bu filmler için bir araya gelip çalışmamız bir ayrıcalık. Marvel ailesinin bir parçası olduğunu bilmek bile ayrı bir güç veriyor insana. Ama artık o dönemin sonuna geldik. Hepimiz biliyoruz, bazı şeyler sona erecek."
 • 3

  "Biz hâlâ bu durumu sindirmeye çalışıyoruz. Ama diğer taraftan Don’un da dediği gibi Marvel çok aktif bir evren, bitişler gerçek bitiş olmayabilir ya da yeniden doğuşlar yaşanabilir."


 • 4

  Çok uzun çalışmalar sonunda tüm hareketleri kusursuz ve estetik yapabiliyorsunuz. Rutininizin değişmezlerini merak ediyorum...

  - "10 yıldır devam eden bir rutinden bahsediyoruz. Yıllar süren bir eğitim. Yine de bazı şeylerde iyi olmadığımı düşünüyorum."


 • 5

  - "Ne kadar eğitim alsam da bazı hareketler sinirimi bozuyor. Koreografiyi öğrenmede iyiyim ama dövüş sanatlarındaki disiplin beni yıldırıyor. Bu arada sakatlandıktan sonra başlayan iyileşme dönemi, tüm bu eğitimlerden daha korkunç bir süreç."