Scarlett Johansson'ın 3 milyar dolarlık mutsuzluğu

Marvel'ın Karadul'u, bilim kurgu camiasının Lucy'si, Ghost In The Shell'in tartışmalı Kusanagi'si Scarlett Johansson Hollywood'un efsaneleri arasına ismini yazdırmayı başardı. Yapımcısına en çok para kazandıranlar listesinde 3.332 milyar dolar ile ilk 10'a girmeyi başaran 31 yaşındaki yıldız bu durumdan mutsuz olduğunu açıkladı.

 • 1

  EFSANELER ARASINDA

  EFSANELER ARASINDA

  Marvel'ın Karadul'u, bilim kurgu camiasının Lucy'si, Ghost In The Shell'in tartışmalı Kusanagi'si Scarlett Johansson Hollywood'un efsaneleri arasına ismini yazdırmayı başardı.

  Yapımcısına en çok para kazandıranlar listesinde 3.332 milyar dolar ile ilk 10'a girmeyi başaran 31 yaşındaki yıldız bu durumdan mutsuz olduğunu açıkladı.

 • 2

  "TEK KADIN OLMAK HAYAL KIRIKLIĞI"

  "TEK KADIN OLMAK HAYAL KIRIKLIĞI"
  Scarlett Johansson, Extra TV programına verdiği röportajda sinema tarihinin en çok kazanan kadın oyuncusu olmasına çok şaşırdığını ve en çok kazandıranlar listesindeki tek kadın olmasından dolayı hayal kırıklığı yaşadığını açıkladı.
 • 3

  BURUK SEVİNÇ

  BURUK SEVİNÇ
  3.332 milyar dolarlık gişe geliriyle listeye giren Johansson buruk bir sevinç yaşadığını itiraf etti.
 • 4

  ERKEK EGEMEN LİSTE

  ERKEK EGEMEN LİSTE
  Box Office Mojo'da yer alan listeye göre Johansson aldığı 3.332 milyar dolar ile erkek egemenliğinin sürdüğü listede kendine sağlam bir yer edinmeyi başardı.
 • 5

  EN YAKIN CAMERON DIAZ

  EN YAKIN CAMERON DIAZ
  Listenin 10. sırasını almayı başaran sanatçının en yakın kadın meslektaşı ise 3 milyar dolar ile 19. sırayı alan Cameron Diaz oldu.
 • 6

  LİSTEDEKİ 3. KADIN CARTER

  LİSTEDEKİ 3. KADIN CARTER
  Listenin 3. kadın oyuncusu ise 2,8 milyar dolar ile 26. sıradaki Helena Bonham Carter.
 • 7

  HATHAWAY 50. SIRADA

  HATHAWAY 50. SIRADA
  Listede 29. sırada Cate Blanchett, 30. sırada Julia Roberts, 31. sırada Elizabeth Banks, 32. sırada Emma Watson ve 50. sırada Anne Hathaway yer alıyor.
 • 8

  EZİCİ ÇOĞUNLUK ERKEKLERDE

  EZİCİ ÇOĞUNLUK ERKEKLERDE
  Genellikle ilk 10'unun erkeklerden oluştuğu listede bu kez 10. sırayı bir kadın oyuncu alsa da, erkeklerin listedeki ezici çoğunluğu da dikkat çekti.
 • 9

  4.8 MİLYAR DOLARLA ZİRVEDE

  4.8 MİLYAR DOLARLA ZİRVEDE
  Listenin ilk 3'ünde yer alan isimler 4,8 milyar dolar ile Harrison Ford, 4,6 milyar dolar ile Samuel L. Jackson ve 4,4 milyar dolar ile Morgan Freeman oldu.