Selin Şekerci hayalini açıkladı

Bu akşam Fox TV ekranlarında başayalacak olan ‘Çoban Yıldızı’ dizisinin oyuncuları Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar ve Menderes Samancılar Elele dergisine konuk oldu. Zühre karakterine hayat verecek olan Şekerci, hayatında yapmak istediği hayalinini açıklad.

 • 1

  "ELİNİ SALLASAN OYUNCUYA ÇARPIYOR"

  Şekerci, “Kendinizi güncel tutmak adına neler yapıyorsunuz?” sorusuna, “Hiçbir şey yapmıyorum. Son zamanlarda çok fazla yapımcı, dizi ve oyuncu var. Dolayısıyla da hep tetikte olmak gerekli. Çünkü alternatifler çoğaldı. Eskiden yetenekle ve görselle ön plana çıktığımız noktada iş alabilirdik. Ama şu an elini sallasan oyuncuya çarpıyor. Bizim jenerasyonumuz tam arada kaldı” yanıtını verdi.
 • 2

  HAYALİNİ AÇIKLADI

  En büyük hayalinin kendi reçelini yaptığı, sebzelerini topladığı bir evde oturmak olduğunu söyleyen 27 yaşındaki oyuncu, “İstanbul dışında yaşayacağım. Burayı sevmiyorum. Sanırım o da beni sevmiyor” şeklinde konuştu.
 • 3

  "EMPATİ DUYGUSUNU ALMAYA ÇALIŞIYOR"

  Dizide Seyit karakterini canlandıran Özyıldız ise şöyle konuştu: “Her oynadığın karakterle empati kuruyorsun ve bu süreci seyircinin gözleri önünde gerçekleştiriyorsun. Dünyanın neresine bakarsanız bakın sistem bizdeki empati duygusunu almaya çalışıyor. Biz bu duyguya ne kadar bağlı kalır, geliştirirsek, o kadar daha güzel insan oluyoruz” şeklinde konuştu.
 • 4

  İzmir doğumlu olan Selin Şekerci'nin daha önce yer aldığı projeler şöyle:

  Kavak Yelleri
  Melekler Korusun
  Leyla ile Mecnun
  İzmir Çetesi
  Ay Büyürken Uyuyamam
  Benim İçin Üzülme
  Kaçak Gelinler
  Acı Aşk
  Rengarenk
 • 5

  29 yaşındaki Özyıldız'ın rol aldığı diğer diziler ise şöyle:

  Derin Sular
  Fatmagül'ün suçu ne
  Uçurum
  Çalıkuşu
  Benim Hala Umudum Var
  Şeref Meselesi
  Tatlı Küçük Yalancılar
  Kış Güneşi