Serdar Ortaç borçları hakkında konuştu: Elimde bir evim kaldı

Serdar Ortaç, önceki gece Ortaköy Majestueux Club’da sahne aldı. Ortaç, program öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.

 • 1

  Ortaç, kumar borcu nedeniyle maddi kriz yaşadığı günler hatırlatılınca, borçlarını temizlediğini ve rahat bir nefes aldığını, ama bunun kendisine birkaç daireye mal olduğunu söyledi.
 • 2

  Ortaç söyle konuştu: “Evleri sattım, borçları bitirdim, sadece vergi borcum var. Elimde bir evim kaldı, o da yeter bana. Öleceğim, hepimiz bu dünyada kiracıyız. 10 tane eviniz olsa ne olur?”
 • 3

  Ortaç, muhabirlerin “Evleri çocuklarınıza bırakırdınız” yorumuna ise “Hepimizde çocuğumuza iyi bir şeyler bırakalım endişesi var. Ama bence herkes kendi ayakları üzerinde durabilir. Çalışsın kendi kazansın” diye karşılık verdi.
 • 4

  46 yaşındaki Ortaç, İrlandalı eşi Chloe Loughnan’ın Amerika’daki bir ajansla anlaştığı, Türkiye’ye gelmek istemediği ve bunun evlilikte kriz yarattığı yönündeki iddialarla ilgili ise şunları söyledi: “Amerika’daydık ama döndük, ikimiz de buradayız. Gördüğünüz gibi yüzük hâlâ parmağımda. Karımı seviyorum. Evet, kendisine Amerika’da güzel teklifler geliyor. Gittim baktım, orada da yaşantısı güzel. 6 ay orada, 6 ay burada kalabiliriz”
 • 5

  Türkiye’de bir sinema teklifi alan Chloe Loughnan’a yasak koyup koymayacağı sorusuna işe “Öpüşme olmazsa iyi olur. İlla öpüşme olacaksa ‘Git Miami’ye ben görmeyeyim’ derim” yanıtını verdi.