Söz dizisi zirveyi bırakmıyor (Söz 17. bölüm yeni fragmanı yayınlandı)

Star TV ekranlarında yayınlanan Söz yayınlandığı geceye damga vurdu. Dizi 3 kategoride de birinci oldu. Peki yayınlanan son bölümde neler yaşandı? İşte yaşananlar ve 17. bölüm yeni fragmanı...

 • 1

  Söz, Tüm Kişiler kategorisinde 10,02 izlenme oranı %24,87 izlenme payı, AB kategorisinde 7,65 izlenme oranı, %18,77 izlenme payı, 20+ABC1 kategorisinde 9,48 izlenme oranı %22,08 izlenme payı alarak en çok izlenen yapım oldu.

  İşte Söz dizisinin son bölümünde yaşananlar...

  SÖZ 17. BÖLÜM YENİ FRAGMANI 

 • 2

  Enkaz haline dönmüş taksiden çıkan Yavuz kendisine ateş eden Çolak’ın adamlarına karşılık verir. Tam onu öldürecek bir kurşunun hedefindeyken Agah ateş edeni etkisiz hale getirerek Yavuz’un hayatını kurtarır ancak Yavuz Agah’ı görmez.
 • 3

  Çaylak Karabayır’a gelen Su’ya olanları açıklamaya çalışırken teröristler saldırıya geçer. Çaylak Su’yu korumaya alıp çatışmaya devam eder. Su Keşanlı’yı arayıp durumu haber verir. Çaylak ateş ederken Tow füzelerinin peşine düşen Sarah silahın kabzasıyla kafasına vurur, Çaylak bayılır.
 • 4

  Çaylak gözünü açtığında bağlanmış, Sarah ve adamları tarafından esir alınmış haldedir. Tim Çaylak’ı kurtarmak için hazırlanır. Sarah füzelerin yerini söylemeyen Çaylak’a ateş etmek üzereyken Yavuz ve diğerleri binaya dalar. Çaylak kurtarılır, Sarah tutuklanır. Karabatak sorguda Sarah’a blöf yaparak konuşturmayı başarır. Sarah Büyük Bey ve Sancar’ı arayarak sınır ötesi operasyonun bilgilerine ulaştığını söyler ve bunları anlatmak için bir buluşma yeri verir.

 • 5

  Büyük Bey Karabayır’a gelir, Bahar ve Yavuz’la akşam yemeği yer. Fotoğraflardaki bastonlu adamın Bahar’ın babası yani Büyük Bey olduğundan şüphelenen Yavuz’la Büyük Bey arasında oldukça manidar diyaloglar yaşanır. İkisi de birbirlerinin aslında kim olduğunu anladıklarını hissettirirler. Bahar ise bu konuşmalara ve gerginliğe anlam veremez.
 • 6

  Çolak Büyük Bey’in Karabayır’a geldiğini duyunca hemen harekete geçer ancak Büyük Bey ona oğlunu öldüren kişinin kendisi olmadığını, bunu söyleyen kimse ona iyi bir oyun oynadığını söyler.
 • 7

  Bahar Yavuz’a ailesi hakkında sorular sorar ancak Yavuz geçiştirir. Bir flashback ile Yavuz’un annesinin intihar ettiğini öğreniyoruz.
 • 8

  Eylem Sancar’ın direktifi ile canlı bomba haline getirilir. Pazar yerinde bombayı patlatacaktır. Diğer yanda Büyük Bey ve Sancar Sarah’ın söylediği buluşma yerine gelmiş ve birbirlerini görünce bunun bir tuzak olduğunu anlamışlardır. Yavuz ikisinin de fotoğraflarını çeker, toparlanırken Agah kafasına vurarak onu bayıltır ve fotoğraf makinesinin kartını alır.
 • 9

  Yavuz’u Büyük Bey ve Sancar’a teslim eden Agah, Çolak’ın acil olarak çağırmasıyla onun yanına gider. Çolak Agah’a silah doğrultur ve oğlunu onun öldürüp öldürmediğini sorar. Diğer yanda Yavuz bağlı halde Sancar ve Büyük Bey’in karşısındadır. Büyük Bey çektiği görüntüleri ister, Yavuz anlar ki onu bayıltan her kimse görüntüleri vermemiş. Büyük Bey Yavuz konuşmayınca telefonundan görüntülü aramaya geçer. Karşıda Büyük Bey’in adamı olan bir temizlikçi kadın Bahar’ı esir almış kafasına silah dayamıştır.
 • 10

  Pazar yerinde Avcı, Hafız ve Keşanlı canlı bombanın peşindedir. Avcı pazarı gördüğü konumundan canlı bombayı sırttan fark eder, vurmak için hazır haldedir ancak kadın yüzünü döndüğünde canlı bombanın Eylem olduğunu görür ve kalakalır. Eylem çaresiz halde elinde bastığı anda ortalığı kana bulayacak buton ile durmaktadır. Sancar’ın adamı Faysal butona basmasını söyler, Eylem’in ajan olduğunu anlamıştır. Eylem’in yanında bitiveren terörist başka bir tetikleyici çıkarır, o yapmazsa onlar patlatacaktır.
 • 11