Survivor 2016'da NBA maçı ödülünü kim kazandı?

ntv.com.tr

Survivor'da büyük ödül oyununu kimin kazandığı belli oldu. Yeni bölüm yayımlanmadan, ünlüler takımı Chesapeake Energy Arena'da Oklahoma City Thunder-Golden State Warriors arasındaki maçı izlerken görüntülendi.

 • 1

  NBA FİNALİNDE GÖRÜNTÜLENDİLER


  Survivor'da büyük ödül oyununu kimin kazandığı belli oldu. Yeni bölüm yayımlanmadan, ünlüler takımı Los Angeles'daki ünlü Chesapeake Energy Arena'da Oklahoma City Thunder-Golden State Warriors arasındaki maçı izlerken görüntülendi. Ancak Atakan'ın maçta olmaması, Survivor'dan ayrılıyor mu sorularına neden oldu. Gerçek ise gündüz saatlerinde ortaya çıktı.
 • 2

  ÖDÜL DÜN AÇIKLANDI

  Survivor 2016'da dün gece SMS sonuçlarına göre elenen isim Gizem Memiç oldu. Böylece elemeye kalan Yunus Günçe , Avatar Atakan ve Damla Can yarışmaya devam etti.

  BATI FİNALİ İZLEME ŞANSI

  Ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, daha önce söylediği üç büyük ödülün ilkini açıkladı. 

  Acun Ilıcalı, kazanan takımın jete binip 6 saatlik bir yolculuğun ardından NBA Batı Finali’ni izleme şansını elde edeceğini söyledi.

 • 3

  SAATLER SONRA BELLİ OLDU

  Ödülü duyan yarışmacılar hayli heyecanlandı.
  Ancak NBA ödüllü oyunu kimin kazandığı, ödül duyurulduktan bir kaç saat sonra hatta program yayınlanmadan belli oldu.
 • 4

  MAÇI İZLEYENLER FARK ETTİ


  Sabaha karşı yayınlanan Oklahoma City Thunder-Golden State Warriors maçını izleyenler, Survivor ünlüler takımının ödülü kazandığını gördü.
 • 5

  SOSYAL MEDYAYA DA DÜŞTÜ

  Hem maçı canlı takip eden hem de fotoğraflarını takip edenler, ünlüler takımından Nagihan, Yunus ve Yattara'nın maçı izlediğini tespit etti. Hatta Semih'in de olduğu bazı fotoğraflar sosyal medyaya düştü. 

 • 6

  ATAKAN MAÇA GİDEMEDİ

  Ödül oyununda talihsiz bir kaza yaşayan Atakan Arslan ise maça gidemedi. Atakan'ın hastaneye kaldırıldığı ve durumunun yapılan kontrollerden sonra netlik kazanacağı öğrenildi.

  Yarışmacıların karşılaşmayı izledikleri yerin bilet fiyatının ise 12 bin dolar...