Survivor All Star 2018 yarışmacısı Cumali Akgül kimdir?

Survivor All Star 2018 kadrosu netleşmeye başladı. 2018 şubat ayında başlayacak olan Survivor'un ilk yarışmacısı Cumali Akgül kimdir?

 • 1

  Cumali Akgül Survivor 2018 All Star Gönüllüler takımının ilk yarışmacısı oldu.

  Cumali Akgül Iğdır doğumlu ve 32 yaşında. Evli ve dört çocuk babası olan daha önce de Survivor’a başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır’dan İstanbul’a 50 günlük yürüme serüveninden sonra “hayallerinizi bırakmayın inancın sonu başarıdır” sloganı ile gündeme oturdu ve yarışmaya katılma hakkı kazandı.

 • 2

  YARIŞMAYA KATILABİLMEK İÇİN 1500 KM YOL YÜRÜDÜ

  Survivor katılmak için her yolu deneyen ve Acun Ilıcalı’ya bir türlü ulaşamayan Cumali Akgül’ün, son çare olarak sesini duyurmak ve yarışmaya katılmak amacıyla Iğdır’dan İstanbul'a, yaklaşık bin 500 kilometre yol yürüdü.
 • 3

  Iğdır Suveren Köyü’nden Cumali Akgül, Survivor yarışması için müracaatta bulundu. Müracaat ettikten sonra dikkat çekmek için bir hafta önce Iğdır’dan yola çıkan Cumali Akgül, Kars’a, ulaştı. Kars’tan Erzurum'a hareket eden Akgül, yürüyüşünü yarışmanın yayınlandığı televizyon kanalının önünde sonlandırdı.
 • 4

  32 yaşında olan Cumali Akgül, Survivor yarışmasının kendi yaşam tarzını yansıttığını bundan dolayı yarışmaya müracaat ettiğini belirtti.