Survivor Nagihan ve Sema birbirine girdi

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan'ı yorumlayan 2018 All-Star yarışmacıları Nagihan Karadere ve Sema Aydemir, eski konuların açılmasının ardından sosyal medya üzerinden birbirine girdi. Nagihan Sema'ya, " Kuyruk acısı bu kadar kolay geçmez. Seni nasıl gömdüğümü anlat" derken Sema ise Nagihan'a "Ben kaybettiğimde saygılı ve asil olabilirim ama sen kazandığında da bir halt olamazsın" sözlerini dile getirdi.

 • 1

  Survivor tarihinin en güçlü kadın yarışmacıları olarak gösterilen Sema Aydemir ve Nagihan Karadere arasında gerilim tırmanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Survivor 2018 All-Star'da birlikte yarışan ikili arasındaki rekabet, yarışmadan sonra büyümeye başladı. Sosyal medya üzerinden birbirlerine gönderme yapan Sema ve Nagihan, paylaşımlarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu.

 • 2

  İlk olarak Nagihan, Instagram üzerinde Sema'ya mesaj gönderdi. Zamanında Sema'nın kendisini kıskandığını iddia eden Nagihan, şu sözleri dile getirdi: Kuyruk acısı bu kadar kolay geçmez. Seni nasıl gömdüğümü, nasıl hastanelik olduğunu ve çaresizliğini anlat! İyi ki erken postaladım seni yoksa şimdi tımarhanede yatıyordun, boş konuşma işine bak hadi naş!"


 • 3

  Ardından paylaşımlarına devam eden Nagihan, Sema'nın kendisine kanlı bir sopa yolladığını iddia ederek, "Sopa, adam dövmek ya da tehdit etmek içindir, sopaya gerek yok, ben performansımla döver istatistiğimle gömerim. Lütfen o yolladığın kanlı sopayı al ve evinin baş köşesine koy. Benden sana hayıra olarak bakar bakar geçmişi yad edersin" şeklinde konuştu.


 • 4

  Bu iddialara sessiz kalmayan Sema ise, Nagihan'ın olmamış şeyleri olmuş gibi konuştuğunu belirterek sözlerine şu şekilde devam etti: "Senin karşında yenildiğinde elini kalbine koyup selam veren, performansına saygı duyan bir yarışmacı var unutma."


 • 5

  "Benim karşımda ise varlığımda hiç bir zaman adının geçmediği, en iyilere çıkamadığı için karşı takıma kaçan bir yarışmacı var. Ben kaybettiğimde saygılı ve asil olabilirim ama sen kazandığında da bir halt olamazsın."