Talat Bulut'un başrol arkadaşı Eda Ece taciz iddiaları hakkında konuştu: Dava açılırsa arkasında duracağız

Oyuncu Eda Ece taciz iddialarıyla gündeme gelen başrol arkadaşı Talat Bulut'la ilgili taciz iddiaları hakkında konuştu. Ece taciz edildiği iddia edilen kostüm asistanının dava açılırsa arkasında duracaklarını dile getirerek, "Keşke böyle bir olay yaşanmasaydı. Talat Bey de umarım aklanır" ifadelerini kullandı.

 • 1

  Yasak Elma dizisinin başrol oyuncularından Eda Ece, önceki gün Bebek’te görüntülendi. Buğra Gülsoy’un da aralarında bulunduğu arkadaşlarıyla bir kafede oturan Ece, başrol arkadaşı Talat Bulut'un taciz iddiaları hakkında konuştu.
 • 2

  Yasak Elma dizisinin başrol oyuncularından Talat Bulut’un 19 yaşındaki kostüm asistanına taciz ettiği iddiaları sorulunca Ece şöyle konuştu: “Çok güzel bir sezon geçirdik, son set günümüzden bir gün önce böyle bir olay ortaya çıktı. Gencecik bir kız var ortada. Biz Talat Bey’le çok samimi olmadık, tamamen profesyonelce bir çalışma içindeydik."
 • 3

  "Olayı yaşayan kızla konuştuk. Talat Bey’i de zaten her gün yayınlardan dinliyoruz. Olay mahkemeye taşındı."
 • 4

  "Eğer savcı dava açılmasına karar verirse doğal olarak Özge'nin arkasında duracağız. Mahkeme kimin haklı olduğuna karar verecek. Keşke böyle bir olay yaşanmasaydı. Talat Bey de umarım aklanır.”
 • 5

  “Kimse durup dururken böyle bir ithamda bulunmaz. Eline ne geçecek ki... Ben de bir kadınım, benim başıma böyle bir şey gelmese bu tarz bir ithamla kendimi sıkıntıya düşürmek istemem. O kız niye böyle bir şey yapsın? Ünlü ya da oyuncu olma gibi bir derdi yok sonuçta, o kız öyle biri değil”