Tarkan'dan bebek açıklaması (Eşi hamile mi?)

Tarkan, önceki akşam verdiği konser sonrası eşi Pınar Tevetoğlu ile Akaretler’de bulunan bir restorana gitti.

 • 1

  KONSERLER DEVAM EDİYOR

  KONSERLER DEVAM EDİYOR
  Megastar Tarkan Harbiye Açıkhava Sahne'sindeki 'Tarkan Zamanı' sloganıyla başlayan konser maratonuna devam ediyor. Tarkan'ı eşi Pınar Tevetoğlu yalnız bırakmıyor. 43 yaşındaki sanatçı 10,11 Eylül tarihlerinde vereceği iki konserle maratonu noktalayacak.
 • 2

  EL ELE

  EL ELE
  Dün akşamki konser sonrası Beşiktaş Akaretler'de bulunan bir restoranda yemek yiyen Tarkan-Pınar Tevetoğlu çifti mekanda yaklaşık iki saat kaldı. Mekandan el ele çıkan çift çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı.
 • 3

  "AMAN AİLESİ DUYMASIN"

  "AMAN AİLESİ DUYMASIN"
  İlk kez eşi ile birlikte röportaj veren Megastar, "Evliliğim çok güzel gidiyor. Hatta evlilik bana yaradı. Biz aslında 5 yıldır birlikteyiz. Ama Pınar’ın babası bilmiyor. Aman ailesi duymasın. Bize kızmasınlar sonra" dedi.
 • 4

  "EŞİM ARTIK TEVETOĞLU"

  "EŞİM ARTIK TEVETOĞLU"
  Basın mensuplarına karşı bir sitemini de dile getiren Tarkan, "Bu arada eşimle ilgili haberle çıktığında, ismi Pınar Dilek diye yazılıyor. Eşim artık Pınar Tevetoğlu. Pınar Dilek yazıldığını görünce çok kızıyorum." diye konuştu.


 • 5

  HAMİLELİK AÇIKLAMASI

  HAMİLELİK AÇIKLAMASI
  Eşi Pınar Tevetoğlu’nun gazetelerde çıkan hamilelik haberlerine de açıklık getiren Megastar, "Eşim yazıldığı gibi hamile değil. Pınar yemekleri çok güzel yapıyor. Evde birlikte çok güzel yemekler yapıyoruz. Bu yüzden ikimizde biraz kilo aldık. Ama bir çocuğumuzun olmasını tabii ki çok istiyoruz'" dedi.
 • 6

  "NORMAL BİRİYİM"

  "NORMAL BİRİYİM"
  Geçtiğimiz günlerde eşi Pınar Tevetoğlu’nun konser öncesi verdiğiröportajda ‘Ev içerisindeki Tarkan’ı anlatır mısınız?’ sorusuna‘Dışarıda nasılsa evde de normal aynı. Kibar, çok düşünceli, çok hassas’ şeklinde cevap vermişti. Megastar Tarkan, ‘Evet. Pınar’ın söylediği gibi normal biriyim’ diyerek cevap verdi.
 • 7

  DÖRT AY ÖNCE EVLENDİLER

  DÖRT AY ÖNCE EVLENDİLER
  Pınar Dilek ile Tarkan beş yıllık birlikteliklerinin ardından geçtiğimiz mayıs ayında Megastar'ın Tarabya'daki villasında gerçekleşen törenle dünyaevine girdi.