Taylor Swift Calvin Harris ile ayrıldı

ntv.com.tr

Taylor Swift, 15 aydır birlikte olduğu sevgilisi DJ Calvin Harris ile yollarını ayırdı. Bu, Swift’in biten 12’nci ilişkisi oldu.

 • 1

  4 YILDA 12 SEVGİLİ

  4 YILDA 12 SEVGİLİ

  Müzik dünyasının popüler ismi Taylor Swift, 15 aydır birlikte olduğu sevgilisi DJ Calvin Harris ile yollarını ayırdı. Bu, Swift’in dört yıl içinde biten 12’nci ilişkisi oldu.

 • 2

  HER YERDE EL ELE GÖZ GÖZE

  HER YERDE EL ELE GÖZ GÖZE
  26 yaşındaki şarkıcı Taylor Swift ve 32 yaşındaki İskoç sevgilisi Calvin Harris, geçtiğimiz mart ayında aşk yaşamaya başlamalarından itibaren her fırsatta, vermekten çekinmedikleri mutluluk pozlarıyla dikkat çekti.
 • 3

  SEVGİLİDEN ÇOK ARKADAŞ GİBİYDİLER

  SEVGİLİDEN ÇOK ARKADAŞ GİBİYDİLER

  Çifte yakın kaynaklar, ikilinin son dönemlerde iki aşıktan çok yakın arkadaş gibi olduklarına dikkat çekti. Kaynaklara göre ayrıca ayrılık kararında üçüncü bir kişi etkili değil. 

  Birkaç hafta öncesinde iHeart Müzik Ödülleri gecesindeki konuşmasında Harris'e teşekkür eden Swift'in terk edildiği için çok üzgün olduğu ama çevresine iyi gözüktüğü de gelen haberler arasında.

 • 4

  12 KİŞİLİK AŞK DEFTERİ

  12 KİŞİLİK AŞK DEFTERİ

  Pop dünyasının en gözde çapkınlarından olan Taylor Swift 2000'li yılların ortalarından bu yana müzik çalışmalarının yanı sıra hayatına giren isimlerle de gündeme geliyor. 

  İşte Taylor Swift'in kabarık aşk defterinden isimler...

 • 5

  MATTHEW GRAY GUBLER

  MATTHEW GRAY GUBLER
  Taylor Swift, 2008 yılında, Criminal Minds dizisiyle tanınan Matthew Gray Gubler ile birlikte oldu. İddialara göre Swift, Gubler'a Facebook'tan arkadaşlık isteği ve mesaj gönderdi. Genç aktör önce birinin kendisine şaka yaptığını sansa da daha sonra Swift onu Los Angeles'taki evine akşam yemeğine davet edince aralarında bir ilişki başladığı iddia edildi. İkili, bu iddiayı doğrulamasa da bazı kaynaklara göre aşk yaşadıkları bir gerçek.
 • 6

  JOE JONAS

  JOE JONAS
  2008 yazında Joe Jonas ile flört etmeye başlayan Swift'in bu ilişkisi kısa sürdü. İddialara göre Swift, terk edildi. Sadece 27 saniye süren bir telefon konuşması yapan Jonas'ın, Swift'i terk edip genç oyuncu Camilla Belle ile çıkmaya başladığı iddia edildi.
 • 7

  TAYLOR LAUTNER

  TAYLOR LAUTNER
  "Valentine's Day" filminin setinde tanışan çift, 2009 yılında üç ay flört etti.
 • 8

  LUCAS TILL

  LUCAS TILL

  Swift'in "You Belong To Me" adlı şarkısının klibinin çekimleri sırasında tanışan çift, 2009 yılında kısa bir süre flört etti. 

 • 9

  JOHN MEYER

  JOHN MEYER
  Taylor Swift ile John Meyer ilişkisi sadece üç ay sürdü. Sevgilileri için aşk şarkıları yazmasıyla ünlü olan şarkıcı, bu ayrılıktan sonra "Dear John" adlı şarkıyı besteledi.
 • 10

  CORY MONTEITH

  CORY MONTEITH

  "Glee" dizisinin oyuncularından Monteith ile Swift 2010 yılında birkaç aylık bir ilişki yaşadı. 

 • 11

  TOBY HEMINGWAY

  TOBY HEMINGWAY
  Hemingway ve Swift ikilisi "Mine" adlı şarkının klip çekimleri sırasında tanıştı ve kısa sürede aşka dönüşen aşkları da sadece birkaç ay sürdü.
 • 12

  JAKE GYLANHAAL

  JAKE GYLANHAAL
  Kendisinden yaşça büyük aktör Jake Gylanhaal ile "You Belong To Me" adlı şarkının klip çekimleri sırasında flört etmeye başlayan Swift, sevgilisiyle el ele göz göze poz vermekten hiç çekinmedi.
 • 13

  ZAC EFRON

  ZAC EFRON

  Çitfin 2011 yılında "The Lorax" adlı filmin tanıtımı sırasında yakınlaştığı ileri sürülse de Swift bu ilişkiyi kabul etmedi. High School Musical ile yıldızı parlayan Zac Efron da ilişkiyi hep yalanladı. İlişkinin birkaç ay sürüp bittiği iddia edildi. 

 • 14

  GARET HEDLUND

  GARET HEDLUND
  Nisan 2011'de birlikte akşam yemeği yerken görüntülenen ikilinin aşk yaşadığını, onlara yakı kaynaklar doğruladı. Ama bu ilişki de kısa sürdü.
 • 15

  EDDIE REDMAYNE

  EDDIE REDMAYNE
  2011 yılında "Sefiller" adlı filmdeki Eponine rolü için hazırlanırken aktör Eddie Redmayne ile flört etmeye başlayan Swift, uzak mesafe ilişkisi olarak başlayan bu flörtünü de kısa sürede sonlandırdı.
 • 16

  HARRY STYLES

  HARRY STYLES

  One Direction grubunun üyelerinden Harry Styles ile de bir süre flört eden Swift'in bu ilişkisi sadece iki ay sürdü. Ayrılık sebebi olarak Swift'in sevgilisine sürekli 'sünnet ol' diye baskı yaptığı dedikodusu yayıldı. 

 • 17

  CONOR KENNEDY

  CONOR KENNEDY
  Kennedy ailesinden Conor Kennedy ile birlikte görüntülenmeye başlayan Swift, kendisi 22, sevgilisi ise 18 yaşında olduğu için eleştirildi. Bu ilişki de fazla uzun sürmedi.
 • 18

  BRADLEY COOPER

  BRADLEY COOPER

  Swift'in, yakın arkadaşı Jennifer Lawrence'a, "Umut Işığım" filminde birlikte oynadığı Bradley Cooper'dan hoşlandığını söylediği ve onunla tanışmak istediği iddiaları ortaya atıldı.