Taylor Swift’in yeni sevgilisi Tom Hiddleston’dan James Bond pozu

ntv.com.tr

Taylor Swift’in paparazziler tarafından sahilde romantik dakikalar geçirirken yakalandığı yeni sevgilisi Tom Hiddleston’ın yeni James Bond olduğu iddia edildi.

 • 1

  YENİ OO7

  YENİ OO7

  Taylor Swift’in yeni sevgilisi oyuncu Tom Hiddleston’ın Daniel Craig’in yerine iki film için 68 milyon sterline anlaşarak yeni '007' olacağı iddia edildi.

 • 2

  DANIEL GRAIG'E RAKİP

  DANIEL GRAIG'E RAKİP

  26 yaşındaki şarkıcı Taylor’ın Calvin Harris’ten ayrıldıktan sonra birlikte olmaya başladığı 35 yaşındaki İngiliz oyuncu W Magazine’e röportaj verdi. Yeni James Bond'un, fotoğraf çekimindeki cesur pozlarıyla, vücudunun Craig’e rakip olabileceğini kanıtladığı yorumları yapıldı.

 • 3

  ÇIPLAK SAHNELERE MAKAS

  ÇIPLAK SAHNELERE MAKAS
  Dergi için cesur pozlar vermekten çekinmeyen Hiddleston, casus Jonathan Pine karakterini canlandırdığı Amerikan dizisi “The Night Manager”da çıplak sahnelerinin kesilmesine şaşırdığını söyledi.
 • 4

  "TEHLİKELİ DEĞİLİM"

  "TEHLİKELİ DEĞİLİM"

  W Magazine'e verdiği röportajda, “Popomun göründüğü sahnelerin kesilmesi benim için sürpriz oldu” diyen Hiddleston, “Popomun tehlikeli olmadığını kanıtlamak için buradayım” açıklamasını yaptı.

 • 5

  TEPKİ GÖSTERDİ

  TEPKİ GÖSTERDİ

  Hiddleston, cesur sahnelerinin kesilmesine şöyle tepki gösterdi: “Yayınını yapmaktan çok mutlu oldukları çok daha tehlikeli bir sürü şey var. Yaşadığımız dünya hakkında ne söylediklerini bilmiyorum ama bir şeyler söylüyorlardır herhalde.” 

 • 6

  TAYLOR SWIFT'LE SEVGİLİ OLDU

  TAYLOR SWIFT'LE SEVGİLİ OLDU
  Hollywood’un yeni yıldızı, The Sun Gazetesi tarafından geçen hafta sevgilisi Taylor Swift ile Rhode Adası sahilinde, şarkıcının Watch Hill’deki 12 milyon sterlin değerindeki evinin yakınında tüm günü baş başa geçirirken görüntülendi.
 • 7

  PAPARAZZİLERE YAKALANDILAR

  PAPARAZZİLERE YAKALANDILAR

  İkilinin sahildeki kayalıkların üstünde birbirlerine sarılıp öpüştükleri fotoğraflarda mutlu oldukları dikkat çekti.

 • 8

  KURGU MU GERÇEK Mİ?

  KURGU MU GERÇEK Mİ?

  Birlikte romantik dakikalar geçiren çiftin görüntüleri için “Dünya umurlarında olmayan genç aşıklar gibiydiler” yorumlarının yanı sıra ‘kurgu’ yorumunu yapanlar da oldu.

 • 9

  İLİŞKİYİ DOĞRULADI

  İLİŞKİYİ DOĞRULADI

  Rhode Adası’ndaki romantik buluşmanın ardından Swift’in Hiddleston’ı özel jetiyle New York’a götürdüğü öğrenildi. New York’taki otelinden ayrılırken görüntülenen Hiddleston, TMZ muhabirlerinin sorusu üzerine Swift ile ilişkilerini doğruladı.

 • 10

  GALA'DA YAKINLAŞMA

  GALA'DA YAKINLAŞMA
  “Thor” filmiyle yıldızı parlayan İngiliz oyuncu Tom Hiddleston’ın ilk olarak mayıs ayında gerçekleşen Met Gala’da Taylor Swift ile yakınlaştığı iddia edildi.
 • 11

  "ÇOK ÇEKİCİ" YORUMU

  "ÇOK ÇEKİCİ" YORUMU

  İkilinin etkinlikte birlikte dans edip eğlenmesinin ardından Hiddleston’ın, Swift için “çok çekici” yorumunu yaptığı öğrenildi.

 • 12

  AŞK ACISI

  AŞK ACISI

  Swift’i Twitter’dan takip etmeyi bırakan Calvin Harris ise eski sevgilisini hala sevdiği gerekçesiyle ayrılık tweet’ini de sildi.

 • 13

  ESKİ AŞKINI UNUTTU

  ESKİ AŞKINI UNUTTU

  Calvin Harris ve Taylor Swift çiftine yakın kaynaklara göre Swift, ayrılık sonrası üzgün görünmüyordu. Bu durumun nedeninin yeni aşkı Tom Hiddleston olabileceği iddia edildi.

 • 14

  ÇOK MUTLUYDULAR

  ÇOK MUTLUYDULAR

  Taylor Swift ile Calvin Harris, 15 aylık birliktelikleri süresince her fırsatta mutluluk pozu vermekten çekinmemişti.

 • 15

  DÖRT YILDA 13'ÜNCÜ SEVGİLİSİ

  DÖRT YILDA 13'ÜNCÜ SEVGİLİSİ

  Dört yılda 13’üncü sevgilisi olarak Tom Hiddleston’la birlikte olmaya başlayan Swift’in erkek arkadaşları arasında Harry Styles, Jake Gyllenhaal ve John Mayer de yer almıştı.