Tolgahan Sayışman: Daha önce film sahnesinde bunu yaşamıştım

İlk bebeklerini kucaklarına alan Almeda Abazi Sayışman ile Tolgahan Sayışman çifti doğum sonrası ilk kez konuştu. Almeda Abazi, “Kucağıma ilk aldığımda Tolgahan’ı doğurdum sandım” derken Tolgahan Sayışman ise "Daha önce film sahnesinde bunu yaşamıştım ama oradaki gibi değilmiş. Bütün kadınlara ve annelere saygım bir kez daha arttı" ifadelerini kullandı.

 • 1

  Geçtiğimiz günlerde doğum yapan Almeda Abazi Sayışman, oğlu Efehan’ın eşi Tolgahan Sayışman’a benzerliğini, “Kucağıma ilk aldığımda Tolgahan’ı doğurdum sandım” sözleriyle anlattı.


 • 2

  Abazi, “Bebek kime benziyor?” sorusuna, “Ona, ‘Aaa bu sensin’ dedim. Sanki kucağıma küçük Tolgahan’ı verdiler. Ziyarete gelenler de aynı şeyi söyledi. Hatta kan grupları da aynı” cevabını verdi.


 • 3

  Çocuklarını sünnet ettirdiklerini de söyleyen Tolgahan Sayışman ise şu sözleri dile getirdi: “Zor bir doğum oldu. Çok şükür ikisi de çok iyiler. Müthiş bir tecrübeydi."


 • 4

  "Daha önce film sahnesinde bunu yaşamıştım ama oradaki gibi değilmiş. Bütün kadınlara ve annelere saygım bir kez daha arttı”