Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak boşanıyor mu?

 • 1

  Beş yıl önce Fransa’nın başkenti Paris’te dünyaevine giren oyuncu Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak çiftinin boşanacağı iddia edildi. Daha önce çıkan boşanma haberlerinden açıklama yapan çift, bu defa sessiz kaldı.
 • 2

  ORTA DOĞU'DA GÜNDEM OLDU

  ORTA DOĞU'DA GÜNDEM OLDU
  Haberin konuşulmasından sonra Türkiye’nin yanı sıra Büyüküstün’ün hayran kitlesine sahip olduğu Orta Doğu’da da gündemin ilk sırasına oturdu.
 • 3

  DİZİ SETİNDE TANIŞTILAR

  DİZİ SETİNDE TANIŞTILAR
  Tuba Büyüküstün, 'Gönülçelen' dizisinin setinde tanıştığı meslektaşı Onur Saylak ile aşk yaşamaya başlamış, çift kısa bir birlikteliğin ardından 2011 yılında nikah masasına oturmuştu.
 • 4

  İKİZ BEBEK

  İKİZ BEBEK
  Çiftin evliliğinden Toprak ve Maya adında ikiz kızları dünyaya geldi.
 • 5

  'ONUR GÜZEL BİR ADAM'

  'ONUR GÜZEL BİR ADAM'
  Büyüküstün, geçtiğimiz ağustos ayında verdiği röportajda eşine övgüler yağdırmış ve “Onur her şeyden önce iyi bir insan. Gerçekten güzel bir adam. Ve çok da romantik” demişti.
 • 6

  "TARİFSİZ BİR ŞEY"

  "TARİFSİZ BİR ŞEY"
  Saylak ise 2014 yılında verdiği röportajda Büyüksütün'e olan aşkını şu sözlerle anlatmıştı:
  "Biz sevgililiği hiç bırakmadık. Bir de şu var: Her sabah o gözlere uyanmak tarifsiz bir şey. Keyfimiz yerinde. Herkes için Tuba Büyüküstün ama benim için Tuba. Hayat! Eşim, sevgilim, müthiş bir anne, müthiş bir ressam, dolu dolu yaşayan biri. Hayatımdaki en büyük renklerden. Oturup dertleşebildiğim biri. Âşık olduğum kadın. Dünya güzeli."