Tuğba Özerk ile Altan Nuh boşandı

Şarkıcı Tuğba Özerk 5 ay önce evlendiği menajer eşi Altan Nuh'tan tek celsede boşandı.

 • 1

  ALTAN NUH KATILMADI

  Tuğba Özerk henüz 5 aylık evli olduğu menajer eşi Altan Nuh’a şiddet gördüğü gerekçesiyle boşanma davası açmıştı. İstanbul Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya Özerk ve avukatı katılırken, Amerika’da yaşayan Nuh ise katılmadı.

 • 2

  "2,5 AYDIR AYRI YAŞIYORUZ"

  Mahkemede söz alan Tuğba Özerk eşiyle 2,5 aydır ayrı yaşadıklarını belirterek, “Birkaç kez şiddetine maruz kaldım. Amerika’ya taşındı. 2,5 aydır ayrı yaşıyoruz. Boşanmak istiyorum. Kendisinden hiçbir şey talep etmiyorum” dedi.

 • 3

  "MUTSUZDU"

  Tuğba Özerk’in arkadaşı İbrahim A. da duruşmada tanık olarak dinlendi. İbrahim A. verdiği ifadede, “Kısa sürede evlenme kararı aldılar. Tuğba 4 ay çok mutsuzdu. Bir gün beni arayarak 'İbrahim yetiş' dedi. Eve gittiğimde burnu kanıyordu. Eşi de bağırıyordu. Camlar kırılmıştı” dedi.

 • 4

  ŞİDDET İDDİASI

  Diğer tanık Banu P. ise, “Tuğba’nın evine gittiğimde ev dağınıktı. Tuğba’nın yüzü ve burnu şiş, kolları bacakları ise yara içindeydi. Ne olduğunu sorduğumda eşinin yaptığını söyledi” ifadelerini kullandı. 

 • 5

  TAZMİNAT TALEP ETMEDİLER

  Altan Nuh’un avukatı ise, çiftin Aralık ayından beri ayrı yaşadığını ve boşanmak istediklerini belirtti. Mahkeme, çiftin şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmalarına karar verdi. Taraflar birbirlerinden tazminat, nafaka ve mal paylaşımı konusunda hiçbir şey talep etmedi.

 • 6

  "RAHAT BİR NEFES ALDIM"

  Kararın ardından duruşma salonunda çıkan Özerk, yakınlarına sarıldı. Adliye önünde açıklama yapan Özerk, "Bitti, tek celsede boşandık. Böylesi de çok iyi oldu. Çok mutluyum gerçekten. Allah bir daha böyle şeyler ne bana ne de başkalarına yaşatmasın. Kimse de sessiz kalmasın. Birçok kadın yaşıyor bunları. Tanıklar her şeyi anlattılar. İşime odaklıyım artık her şey çok güzel olsun. İnşallah artık yüzüm gülsün. Boşanmasına karar verildi denince çok rahat bir nefes aldım. Kendisi yurt dışında. Hiç konuşmuyoruz, konuşmak ta istemiyorum" dedi.