'Tuvaletimi yaparken utanmadım'

Hollywood yıldızları açıklamalarıyla geçtiğimiz hafta da dünya magazin gündemini belirledi.

 • 1

  'Tuvaletimi yaparken utanmadım'

  Hollywood yıldızları açıklamalarıyla geçtiğimiz hafta da dünya magazin gündemini belirledi.
 • 2

  'Şarkı söylerken utanmadım ama...'

  Nicole Kidman: “Moulin Rouge”daki şarkı söyleme sahnemde utanmıştım. Ama tuvaletimi yaparken utanmadım.-Ünlü oyuncunun ‘Hollywood Reporter” dergisine verdiği röportajında “The Paperboy” filminde tuvalet sahnesiyle ilgili söyledikleri.
 • 3

  'Aramızda birşey olmaz'

  Bradley Cooper: Birlikte iki filmde rol aldık. Bugüne kadar aramızda bir şey olmadıysa bundan sonra da olmaz."-Ünlü aktörün Türkiye'de 'Umut Işığım' adıyla vizyona giren 'Silver Linings Playbook' filminde başrolü paylaştığı Jennifer Lawrence ile ilgili konuşurken söyledikleri.
 • 4

  'Onunla iyi anlaşıyoruz'

  Nicki Minaj: Biraz tuhaf ve çılgın bir tarzda iyi anlaşıyoruz. -“American Idol” programının sezon açılışında jüride birlikte yer aldığı arkadaşı ünlü şarkıcı Mariah Carey hakkında konuşuyor.
 • 5

  'Neden daha genç bir kız bulmuyorsun?'

  Jennifer Lopez: Ona ‘neden gidip kendine daha genç bir kız arkadaş bulmuyorsun?’ diye sorup duruyorum. –ABD’li ünlü şarkıcının kendisinden 18 yaş küçük erkek arkadaşı dansçı Casper Smart için söyledikleri.
 • 6

  'Bütün gün köpeğimin dışkısını topladım'

  Jessica Biel: “Eğer gününüzün tuhaf geçtiğini düşünüyorsanız durun. Bütün günümü köpeğimin dışkısını toplayarak geçirdim.”-Ünlü oyuncu Twitter’da yayınladığı mesajında takipçilerine bu sözlerle seslendi.
 • 7

  'Bu, narsist bir yaklaşım'

  Rihanna: “Narsist bir yaklaşım evet ama herkes yapıyor.”-Bugüne kadar 230 fotoğrafını Instagram’da paylaşan ünlü şarkıcının Complex dergisine verdiği röportajında sosyal medyaya fotoğraf yüklemekle ilgili söyledikleri.
 • 8

  'Make Love to Me'yi dinliyorum'

  Beyonce: “Eşimle beraber olmadan önce “Make Love to Me’yi diniliyorum. –Ünlü şarkıcı Beyonce’nin Esquire dergisine verdiği röportajında eşi Jay Z ile ilgili söyledikleri.
 • 9

  'Bu benim kalçam değil'

  Jennifer Lawrence: Bu benim kalçam değil. Fotoğrafta bana 90 yaşındaki bir kadının kalçasını photoshop kullanarak yapıştırmışlar.”-‘Umut Işığım” filminin ödüllü oyuncunun David Letterman’ın şovunda kendisine gösterilen bikinili fotoğrafı ile ilgili söyledikleri.
 • 10

  'Aslında hala evliyim'

  Kim Kardashian: Teknik olarak hala evliyim. Bu yüzden de o şakayı yapmaktan vezgeçin.”-Bir radyo programına katılan ünlü oyuncunun hala evli olduğu eşi ile 72 gün evli kalmış olmasıyla ilgili yapılan esprilere verdiği cevap.
 • 11

  'Striptiz daha kolay'

  Kristen Stewart: Dans etmek striptiz yapmaktan daha zor.-Ünlü oyuncunun son filmiyle ilgili W dergisine verdiği röportajından bir alıntı.