Ufak Tefek Cinayetler'in finalinde kısa süreli panik

Star TV'de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler'in ikinci bölümündeki final sahnesinde havuza düşen Gökçe Bahadır (Oya) o anları "Su o kadar soğuktu ki küçük bir şok yaşadım. -7 saniye suyun altında kalmışım, ekiptekiler havuza atlayacaklarmış neredeyse" diye anlattı.

 • 1

  Star TV’nin yeni dizisi “Ufak tefek Cinayetler” merak dolu finali ile yine çok konuşuldu. Kıskançlık krizine giren Pelin’in (Bade İşçil) Oya’yı (Gökçe Bahadır) havuza ittiği final sahnesi bölüme damgasını vurdu.

 • 2

  Sıcaklığın 10 dereceye kadar düştüğü gece çekiminde serin suya giren güzel oyuncunun hastalanmaması için her türlü tedbir alındı. Bir çok kez alınan provalar sonrasında tek seferde çekilen sahne bitiminde Bahadır, sıcak su ile ısıtılıp ardında da sıcak bornoza sarındı.


 • 3

  Senaryonun gerektirdiğini yapan beğenilen oyuncu Gökçe Bahadır, sahne ile ilgili şöyle konuştu: “Ben çok panik değildim aslında ama düşünce su o kadar soğuktu ki küçük bir şok yaşadım. Hatta şoktan 6-7 saniye suyun altında kalmışım, ekiptekiler havuza atlayacaklarmış neredeyse.”
 • 4

  Başrollerini Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Bade İşçil, Ferit Aktuğ, Selim Bayraktar, Tansu Biçer, Duygu Sarışın ve Hayal Köseoğlu’nun paylaştığı “Ufak Tefek Cinayetler” merak ve sürpriz dolu gelişmelerle her Salı saat 20.00’de Star’da.