Ünlü isimlerin doğup büyüdüğü evler

Bugün milyonlarca kişinin takip ettiği, kendi sektörlerine yön veren ve büyük servetlere sahip olan ünlü isimlerin doğup büyüdüğü evleri biliyor musunuz? İşte bir çoğu bugün yaşadıklarının aksine daha mütevazi evlerde büyüyün o isimler...

 • 1

  Anthony Hopkins

  Anthony Hopkins
  Büyük yankı uyandıran ve dizi severlerin şimdiden favorileri arasına girmeyi başaran Westworld ile ünlü oyuncu Anthony Hopkins şu günlerde yine en çok konuşulan isimler arasında. Sir ünvanlı Hopkins şu sıralar Malibu, Los Angeles’da oldukça görkemli bir evde yaşasa da, ünlü sanatçının büyüdüğü ev oldukça mütevazıydı. Port Talbot’ta bulunan bitişik nizam bir evde büyüyen Galli aktörün doğup büyüdüğü yadigar evini birkaç sene önce ziyaret etmesi ve evi satın almak için yeni sahiplerine 180.000 Euro teklif etmesi bir süre manşetleri süslemişti.

 • 2

  Justin Bieber

  Justin Bieber
  YouTube’a çektiği videolar ardından oldukça küçük yaşta şöhreti yakalayan ve aşklarından şımarıklıklarına kadar adının geçtiği her olayla sansasyonların baş kahramanı olmayı sürdüren Justin Bieber de meşhur olmadan önce mütevazi bir evde oturuyordu. Bieber’in bugün sahip olduğu görkemli evin tam tersi bir yapı gösteren 3 yatak odalı ve 2 banyolu çocukluk evi, Kanada Ontario’daki 288 Willow Street’te bulunuyor. Bieber’ın büyük babasının evi sırf torununun adı sebebiyle, değerinin çok üstünde bir fiyattan satışa çıkardığını da unutmamak gerek.


 • 3

  Taylor Swift

  Taylor Swift
  Çıkardığı her şarkısı hit olan ve hızlı aşk hayatıyla daima gündemde kalmayı başaran ünlü Amerikalı şarkıcı Taylor Swift, 14 yaşına kadar 18. yüzyıl romanlarından çıkmışa benzeyen bir Pennsylvania evinde oturuyordu. Swift Ailesi'nin Taylor’ın müzik kariyeri için Nashville’e taşınması ardından boş kalan ev, 2007 senesinden beri yeni sahipleri tarafından kullanılıyor. Önceki sahiplerinden habersiz, evi 2007 senesinde satın alan ailenin evin fotoğraflarını çekmeye başlayan gençlerden sonra evin Swift’in çocukluk evi olduğunu öğrendiğini de belirtmeden geçmeyelim.


 • 4

  Jimmy Fallon

  Jimmy Fallon
  Amerikanın en meşhur talk showcularından olan Jimmy Fallon, 2014’ten bu yana hazırlayıp sunduğu The Tonight Show Starring Jimmy Fallon ile ününe ün katmayı sürdürüyor. Şu sıralar Hamptons’taki göz alıcı evi ve Manhattan’daki şık apartman dairesi arasında mekik dokuyan Jimmy Fallon, New York’un Saugerties banliyo kasabasındaki sade bir evde büyüdü. İki katlı, verandalı bir yapı olan çocukluk evi için Fallon’un; “Büyümek için ideal bir yer” dediği biliniyor.


 • 5

  Harry Styles

  Harry Styles

  Genç kızların sevgilisi One Direction erkek grubunun en beğenilen isimlerinden olan Harry Styles, yakışıklılığı ve karizmasıyla daima manşetlerde. Styles, çocukken Crewe’deki sade ve klasik bir evde oturuyordu. 

 • 6

  Jay-Z

  Jay-Z

  Rap müziğinin en meşhur isimlerinden olan ve yaptığı hit şarkıların yanında, güzel şarkıcı Beyonce ile olan evliliği ile de sürekli magazin dünyasının gündeminde olan Jay-Z, çocukluğunu Brooklyn’in Bedford-Stuvyesant mahallesindeki Marcy evlerinde geçirdi. Büyüdüğü apartmanın bir çocuk için oldukça tehlikeli bir mekan olduğunu söyleyen Jay-Z, apartmanın içinde sürekli kokain bağımlıları ve satıcılarının cirit attığını hatırladığını ifade etti. Jay-Z bugün eşi Beyonce ile birlikte birbirinden güzel birkaç malikanenin sahibi.

 • 7

  Lady Gaga

  Lady Gaga

  Marjinal tarzı ve çarpıcı şarkıları ile müzik dünyasının en çok konuşulan simalarının başında gelen Lady Gaga, Amerikan Horror Story dizisinindeki enfes performansı ile oyunculukta da iddialı olduğunu kanıtladı. Bugüne kadar tutarı ile dudak uçuklatan evler satın alan ve en son Frank Zappa’nın eski evini 5.25 milyon dolara satın alan Lady Gaga, küçükken Manhattan’ın yukarı batı yakasındaki bir apartmanda oturuyordu. Gerçek adı Stefani Germanotta olan Gaga, 7 yaşındayken ailesi ile birlikte The Phythian Condominiums’da bulunan ve Mısır temalı dış mimarisiyle dikkat çeken bu apartmana taşındı ve çocukluğunun büyük bir çoğunluğunu da burada geçirdi.

 • 8

  Kate Middleton

  Kate Middleton
  Prens William ile yaptığı evlilikle magazin dünyasının gündeminden bir gün dahi düşmeyen Kate Middleton, doğumundan iki yaşına kadar hayatını Bradfield Southend’deki bir evde geçirdi. İki kardeşi ile birlikte bu evde konuşmayı ve yürümeyi öğrenen Cambridge Düşesi Middleton, British Airways için çalışan ailesi ile birlikte 1984’te Ürdün’e taşındı.

 • 9

  Donald Trump

  Donald Trump
  Bir yıla yakın bir süredir tüm dünyada adını sıkça duyuran ve Hillary Clinton ile başa baş gittiği Amerikan Başkanlığı yarışını zaferle bitiren ünlü iş adamı Donald Trump, çocukluğunu New York Queens’teki müstakil bir evde geçirdi.
 • 10

  Hillary Clinton

  Hillary Clinton


  Son Amerikan Başkanlığı yarışının en iddialı iki isminden biri olan Hillary Clinton, çocukluğunu zengin tabakanın ikamet ettiği Illinois’teki bir banliyo mahallesinde geçirdi. Park Ridge’de bulunan iki katlı ev, 1987 senesinde Clinton’ın Arkansas’a taşınmaya karar veren ebeveynleri tarafından satıldı.


 • 11

  Daniel Radcliffe

  Daniel Radcliffe
  Harry Potter serisi ile çocuk yaşta büyük bir ünün sahibi olan Daniel Radcliffe, 2016 senesinde gösterime giren Köstebek ve Sihirbazlar Çetesi 2 yapımları ile adından yine sıkça söz ettirdi. Radcliffe, ilk Harry Potter filmine seçildiği 12 yaşına kadar ailesi ile Batı Londra’da bulunan 4 yatak odalı bir evde oturuyordu.
 • 12

  Jennifer Lawrence

  Jennifer Lawrence
  Açlık Oyunları serisi ile büyük bir ün kazanan Jennifer Lawrence, Kentucky, Louisville’deki 5 yatak odalı ve 3 banyolu müstakil bir evde büyüdü.