Victoria's Secret modeli Josephine Skriver: Peri masalım gerçek oldu

Josephine Skriver, beş yıllık sevgilisi müzisyen Alexander DeLeon’dan evlilik teklifi aldı. Victoria's Secret modeli Finlandiya’da Kuzey Işıkları altındaki teklife "Peri masalım gerçek oldu. Milyon kere evet...” cevabı verdi.

 • 1

  Josephine Skriver, Alexander DeLeon’dan aldığı evlilik teklifini ve cevabı Instagram hesabından şu sözlerle paylaştı: 


  “Ona çılgınca evet dedim. Nişanlandım. Soğuk bir kasım akşamıydı. Alex beni kuzey ışıklarını seyretmek için Finlandiya’ya götürdü. Bu benim ölmeden önce yapılacaklar listemde ikinci sırada yer alan şeydi. Aynı hafta, listemde yer alan, en sevdiğim hayvan olan balinalarla doğal habitlarında yüzmek vardı ve onu gerçekleştirdim.

 • 2

  Yakında üçüncü de olacak. İskandinavya’da, arkamıza dolunayı alıp sıcak çikolatamızla ısınırken donmuş gölün ortasında benim için şenlik ateşi yakacak. Deli mi ne? Hayatlarımızda ilk kez yıldızlı gecede kuzey ışıklarının dans edişini gördük. Dolunay vardı. Ayın 23’üydü (23 benim uğurlu sayım). Ve aynı gün benim için yazdığı ilk şarkısı Aurora Borealis (Kuzey Işıkları) dünyaya geldi.

 • 3

  Bazen evren sizi sessiz bırakmaı seçiyor. İşte Alexander DeLeon (bohnes) bana baktığında öyleydim. Bir dizinin üzerine çöktüğünde sonsuza dek onun olmamı istedi. Hayatımda hiçbir şeyden bu kadar emin olmamıştım. Sen benim en büyük maceramsın. Peri masalı gerçek oldu. Benim ruh ikizim. En iyi arkadaşım. Hayatımın aşkı. Tabii ki bir milyon kez evet.

 • 4

  Bazen hayatta her şeyi anlamlı kılan bir kişiyle karşılaşırsınız. Bir kişi sizi kendinizin daha iyi bir versiyonu olmaya zorlar. Bir kişi sadece hayal etmenizi sğlamakla kalmaz aynı zamanda inanmanızı sağlar. Her şeyi yapabilecek yetenekte olduğunuza inanırsınız.

 • 5

  Aşk kendinizle uzlaşmak değildir. Aşk, sevincinize katılan ve parıldayan birini bulmaktır. Hayattaki takım arkadaşınız! Alexander DeLeon (bohnes)seninle bildiklerim bunlar. Sen tüm bunlar ve fazlasısın. Hayatıma girdin ve ben asla geriye dönüp bakmadım. Seni seviyorum. Sen benim kuzey ışıklarım ve benim Aurora Borealis’ımsın (kuzey ışıkları). • 6

  Alexander DeLeon ise duygularını yine Instagram'dan şu sözlerle anlattı: 

 • 7

  Onunla evleneceğime hala inanamıyorum. Bir çocuğun hayalini gerçekleştirmesine yardım ettiğiniz için teşekkürler kuzey ışıkları. Seni seviyorum Josephine Skriver