Volkan Konak: Bende otokontrol hastalığı var

İHA

Sahne aldığı mekanda silahlı kavga yaşanan sanatçı Volkan Konak, "Çok sevilmek ne kadar güzelmiş" dedi. Konak yaptığı açıklamalarda uçak korkusu ve otokontrol hastalığını da anlattı.

 • 1

  Volkan Konak, İstanbul’da sahne aldığı mekanda silahlı kavganın ardından ilk konserini dün akşam Ankara’da verdi. Bir eğlence merkezinde sahneye çıkan ünlü sanatçı sahne öncesi gazetecilere verdiği röportajda ilk olarak yıllar sonra uçağa binmeye başladığını belirterek, Kıbrıs konserleri nedeniyle uçak fobisini yendiğini söyledi.
 • 2

  Konak şöyle konuştu: "Uçağa binmeye başladım. Kıbrıs’a çok gidiyoruz, Kıbrıs’ta en çok konser verenlerden biriyim. Artık kabullendim ve Kıbrıs benim uçak fobimi yendirdi. Bende otokontrol hastalığı var, çok yoruluyorum evet ama, uçağı süremediğim için otokontrol hastalığım nedeniyle binemiyordum ama, artık kabullendim."
 • 3

  "Yılda 80 bin kilometre yapan ben, artık uçağa biniyorum. Ama Türkiye içinde yine uçak kullanmıyorum. Karavanımı da kullanmaya devam ediyorum. Yolu seviyorum, ruhumu terbiye ediyor yol benim"
 • 4

  27 Şubat’ta 50 yaşına girecek olan Konak, doğum günü hatırlatılınca "Hediye alırken utanırım, hep veren olduğumuz için, alınca utanıyorum, o yüzden sessiz sedasız yapmaya çalışıyorum doğum günümü. Hoş sohbet, güler yüz bana yeter" şeklinde konuştu.
 • 5

  Geçtiğimiz günlerde Ataşehir’de sahne aldığı mekanda çıkan silahlı kavga için gazetecilerin geçmiş olsun dileklerini ilettiği usta sanatçı Konak, "Böyle şeyler kebapçıda da olur, işkembecide de olur, bizim dışımızda fevri bir durum yaşandı. Benimle alakası olan bir durum değil. Biz otururken yaşanmış, ses duyduk ama, hiçbir şey anlamadık. Bazen ara sıra böyle iyi bir şey değil ama, dirsek atmak lazım hayata. Sevildiğini hissetmek duygularını okşuyor adamın, o kadar arayan oldu, alakasız tipler, inanamadım. Yahu dedim, güzel bir şey bu kadar sevilmek be dedim. Hoşuma gitti bu kadar aranmak" açıklamasında bulundu.

  SİLAHLI KAVGA KAMERADA (TIKLA İZLE)