Eşinin benzin döküp ateşe verdiği Güllü Yılmaz, 12 gün sonra hayatını kaybetti

Diyarbakır'da eşinin benzin dökerek ateşe verdiği Güllü Yılmaz 12 gündğr verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.

DHA 30.10.2019 - 09:50

Eşinin benzin döküp ateşe verdiği Güllü Yılmaz, 12 gün sonra hayatını kaybetti

Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde eşi Can Yılmaz'ın (35), benzin dökerek ateşe verdiği Güllü Yılmaz (30), 12 günlük yaşam mücadelesini kaybetti.

Uyuşturucu bağımlısı olduğu öne sürülen 3 çocuk babası Can Yılmaz 17 Ekim'de, eşi ile tartıştı. Yılmaz, evde, bidonda bulunan benzini kızı Zeynep ve eşi Güllü'nün üzerine döküp ateşe verdi. Kendi üzerine de bir miktar benzin döken Can Yılmaz, çakmağı çaktı. Güllü Yılmaz, alevler içinde kendisini ikinci kattaki evlerinin penceresinden boşluğa bıraktı.

Güllü Yılmaz Güllü Yılmaz


Feryatları duyan komşuları, polis, itfaiye ve sağlık ekiplerine haber verdi. Gelen itfaiye ekipleri, evdeki alevlere müdahale ederek söndürdü. Vücutlarında yanıklar oluşan Yılmaz çifti ile kızları Zeynep, Ergani Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Durumu ağır olan Güllü Yılmaz, buradaki ilk müdahalesinin ardından Dicle Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi. Tedavileri tamamlanan Zeynep Yılmaz akrabalarının yanına yerleşirken, Can Yılmaz ise gözaltına alındı.

Yoğun bakım ünitesinde tedavisi süren Güllü Yılmaz, bugün saat 10.00 sıralarında doktorların tüm müdahalesine karşın kurtarılamadı. Gözaltındaki Can Yılmaz'ın emniyetteki işlemlerinin devam ettiği belirtildi.

Sayfa Yükleniyor...