Kısmetse Olur yarışmacısı Eslem Sena Nur saldırıya uğradı

Kısmetse Olur yarışmacılarından Eslem Sena Nur, arkadaşıyla eğlenmeye gittiği mekanda 3 kadının saldırısına uğradığını açıkladı. Kan revan içinde kalan Eslem Sena Nur, sosyal medyadan yaptığı açıklamada; "Kafama çakı sokup merdivenden aşağı attılar" ifadelerini kullandı.

Kısmetse Olur yarışmacısı Eslem Sena Nur saldırıya uğradı

Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmacılarından Eslem Sena Nur, gittiği bir mekanda üç kadın tarafından darp edildi. Kan revan halindeki görüntüsüyle takipçilerini korkutan Nur, yaşadıklarını anlattı.

Kısmetse Olur yarışmacısı Eslem Sena Nur saldırıya uğradı - 1

OLAYIN AYRINTILARINI ANLATTI

Instagram hesabından video yayınlayarak yaşadığı durumu anlatan ünlü isim  "Kız arkadaşımla beraber mekandaydık. Eve dönmek için taksi çağırdık onu beklerden de lavaboya gittim. Benim arkamdan da 3 tane kız girdi. Kumpas olduğunu düşünüyoruz. Lavaboda üstüm müsait değilken kapıyı iteklemeye çalıştılar. Çıktığımda da benimle münakaşaya girdiler. Nedense… Dayak yiyeceğimizi anladım çünkü bir tane kızın elinde çakı vardı. Orada bana saldırmaya kalktılar ben kaçmaya çalıştım. Beni orada biraz patakladılar. 2 tane kız beni yatırım mahvettiler. Kafama da çakı soktular. Daha sonra beni merdivenden attılar. Kafamda 12 dikiş var. Her şerde bir hayır vardır diyelim. Şu an karakoldayım. İfadesi alınıyor arkadaşın. Ne gerek vardı bunlara” ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...