Turabi Çamkıran Survivor All Star'a katılmayacak mı? Sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu

Bir süredir sağlık sorunları yaşayan Turabi Çamkıran, Survivor All Star sezonuyla ilgili açıklamada bulundu. Daha önce Survivor'da iki kez şampiyon ve bir kez de beşinci olan Turabi, sağlık sorununun devam etmesi nedeniyle All Star'da yer almayacağını açıkladı.

Turabi Çamkıran Survivor All Star'a katılmayacak mı? Sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu

All Star 2024 sezonunda yarışacağı açıklanan isimlerden biri de Çamkıran olmuştu. Bir süredir sağlık sorunları yaşayan Turabi, yeni sezon öncesi sürpriz şekilde ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile bir araya gelmişti. All Star 'a ilişkin yeni bir paylaşım yapan başarılı yarışmacı, 2014'e sezonunda yer alamayacağını duyurdu. 

Bir süredir Amerika California'da yaşayan Turabi Çamkıran, geçirdiği kaza nedeniyle tedavi görmeye başlamıştı.

Turabi Çamkıran Survivor All Star'a katılmayacak mı? Sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu - 1

"SAĞLIĞIM  YETİŞMEYECEK"

Survivor All Star'a katılamayacağını açıklayan Çamkıran; "Rahatsızlığımın nedenini sorup duruyorsunuz arkadaşlar. Anlatim. The Challenge yarışmasını kazanıp Hollywood sektörüne girince gizli ve çok güçlü bir yapının dikkatini çektim. Hatta Facebook’ta gördüğüm bi habere göre Cem Yılmaz ve Tarkan’da bu yapının üyelerindenmiş. Bana, aralarına katılmam karşılığı Beverly Hills’te lüks bir villa, 100 milyon dolar nakit para ve Hollywood’ta senede en az bir yüksek bütçeli filmde başrol teklif ettiler. Hiç düşünmeden teklifi kabul ettim. Ama karşılığında sadakatimi ölçmek için köpeğimin canını almam gerektiğini söylediler. Hemen teklifi red ettim. Sonrasında da suikast girişiminde bulundular ama başarısız oldular. Halen deniyorlar ama dostlarım sayesinde çok şükür hayatta kalmaya devam ediyorum. Uzun lafın kısası İlluminati’nin suikasti sonucu bu hale geldim. Ve malesef #SurvivorAllStar2024 ‘e sağlığım yetişmeyecek. Şimdiden yarışmacılara bu efsane sezonda başarılar dilerim. Sakatsız, belasız güzel bir sezon geçirirler umarım. (NOT; İnanmayın. Şaka. Yok İlluminati filan. İnternette her gördüğünüz şeye inanmayın. Ama gelemeyeceğim gerçek. Kalın sağlıcakla.)" ifadelerini kullandı.


Sayfa Yükleniyor...