Bambaşka Sohbetler'in konuğu Burcu Esmersoy: Eskiden kendime medya maymunu diyordum

Ceyda Düvenci'nin sunuculuk yaptığı Bambaşka Sohbetler'in konuğu Burcu Esmersoy oldu.

Bambaşka Sohbetler'in konuğu Burcu Esmersoy: Eskiden kendime medya maymunu diyordum

Sunuculuğunu ’nin üstlendiği ''in bu haftaki konuğu Burcu Esmersoy oldu. Renkli kişiliği ile tanınan Burcu Esmersoy, Ceyda Düvenci ile filtresiz, sımsıcak bir sohbet gerçekleştirdi.

Bambaşka Sohbetler'in konuğu Burcu Esmersoy: Eskiden kendime medya maymunu diyordum - 1

"ESKİDEN KENDİME MEDYA MAYMUNU DİYORDUM"

Burcu Esmersoy, tüm samimiyetiyle kendisini anlatırken: "Eskiden kendime medya maymunu diyordum. Şimdi hoşuma gitmiyor söylediğim laf. Benlik bir durum değildi, benim yaptığım, benim tercih ettiğim bir şey değildi, magazinin ihtiyaçlarına yönelik, çoğu zaman senin bile denk geldiğin dönem olmuştur. Malzemesizlikten kapının çalındığı zamanlar! Magazin programı sunmuş biri olarak magazinci arkadaşlara laf edecek bir insan değilim, kalp kırmadığı sürece, dürüstçe herkes her işi yapabilir. Sosyal medyayla güç benim elime geçti. Orada da yarış var. Seninle ilgili çok şey söyleniyor, oradan kendini ifade etmek zorunda kalıyorsun" diyerek paylaşımda bulundu.

Bambaşka Sohbetler'in konuğu Burcu Esmersoy: Eskiden kendime medya maymunu diyordum - 2

İLK KEZ ANLATTI

Esmersoy, Nazım Akmandil ile tanışma hikayesini de paylaştı:

"Bir sabah 8,15 uçağıyla Berlin'e uçarken, bomboş bir uçakta 2A ve 2B'ye oturduk biz. Boş uçakta yanyana! Uçak kalkmadan uyurum ben, yorucu bir tempoda çalıştığım için hep uyurum ben. Dikine uyuyabilen bir insanım, ne kadar hoş bir çocuk onun yanında uyumayayım şimdi horlarım ben diye, başka yere oturdum. Uçak indi, uçaktan indik, pasaport kuyruğuyla karşılaştım, 1 saat 45 dakika! O kuyrukta 2 tane Türk, konuşmaya başladık. Hikayeyi kimse bilmiyor, ilk kez anlatıyorum."

, hafta içi her gün ekranlarında 19:00’da ekrana geliyor.

Sayfa Yükleniyor...