Brie Larson Hızlı ve Öfkeli 10'un kadrosunda

'Hızlı ve Öfkeli' serisinin başrolü Vin Diesel, Oscar'lı oyuncu Brie Larson’un Hızlı ve Öfkeli 10’un kadrosuna resmen katıldığını duyurdu.

Brie Larson Hızlı ve Öfkeli 10'un kadrosunda

Haberler 10.04.2022 - 16:29

Avengers'ın Captain Marvel'ı olarak tanınan Brie Larson, 'Hızlı ve Öfkeli' (Fast and Furious) serisinin 10'uncu filminde rol alacak. 32 yaşındaki Oscar'lı oyuncunun Hızlı ve Öfkeli kadrosuna girdiği haberini, serinin başrol oyuncusu Vin Diesel, sosyal medyadan duyurdu. 

"HOŞ GELDİN BRIE"

Diesel açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Evet, evet, evet… Omzumun üzerinden beni çatlatan bu meleği görüyor ve kendi kendinize, ’Bu Captain Marvel!’ diyorsunuz. Görüldüğü gibi bu fotoğrafta sevgi ve kahkaha var. Görülmeyen ise kendisi Fast 10 kadrosunun yeni karakteri. Hikayemizde onun nasıl harika şekilde yer alacağını tahmin bile edemezsiniz. Güzelliğinin, zekasının ve Oscar ödülünün ötesinde beklemediğiniz ama istediğiniz şeyleri seriye geri getirecek. AİLEYE hoş geldin Brie.”

Hızlı ve Öfkeli 10'un çekimleri bu ilkbaharda başlayacak. Filmin 19 Mayıs 2023'te gösterime girmesi planlanıyor. 

Hızlı ve Öfkeli 9 ile Star Trek Beyond ve Community gibi yapımları da yöneten Justin Lin'in yöneceteği Hızlı ve Öfkeli 10'da Vin Diesel’e Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Sung Kang ve Dom Toretto gibi isimler de eşlik edecek. Serinin kötü karakterlerinden Cypher’a hayat veren Charlize Theron da yapımın kadrosunda yer alanlardan. Daha önce ayrıca filmin kadrosuna Jason Momoa'nın da katıldığı açıklanmıştı.

Sayfa Yükleniyor...