Alişan'ı duygulandıran sürpriz: Kardeşim gittiğinden beri kutlamıyorum

2021 yılında kardeşi Selçuk Tektaş'ı kaybeden ve o günden beri doğum gününü kutlamayan Alişan'a çocukları ve yeğenleri sürpriz yaptı.

Alişan'ı duygulandıran sürpriz: Kardeşim gittiğinden beri kutlamıyorum

Şarkıcı Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, corona virüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti.

Kardeşinin vefatının ardından zor günler yaşayan Alişan, Selçuk Tektaş'ı kaybettiğinden beri doğum günü kutlamıyordu. Gece yarısı ellerinde pasta ile amcalarının evine giden Eyşan ve Ceylan, ardından da çocuklarının sürprizi Alişan'ı duygulandırdı.

Yeğenlerini bir an olsun yalnız bırakmayan ünlü şarkıcı, kendisine yapılan sürprizleri takipçileriyle paylaştı.

"VARLIKLARINA NE KADAR ŞÜKRETSEM AZ"

Alişan, paylaşımına "Beni bilen biliyor... Ben doğum günümü kutlamıyorum kardeşim gittiğinden beri ama adettendir diyerek aile içinde sadece 'iyi ki doğdun' diyecek kadar bir minik doğum günü tebriği yapıyoruz... Dün gece Eyşan’ım 12’de bana sürpriz yaptı. Bugün de yavrularım sabah bir pastayla geldiler... Varlıklarına ne kadar şükretsem az. Kutlayan, iyi dileklerde bulunan herkese tüm arkadaşlarıma ve dostlarıma teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız... Evet ben de inanamıyorum ama 48 bugün itibariyle bitip 49'dan gün almış bulunmaktayım. Hayat son nefesine kadar şükürle ve mücadeleyle geçiyor ve geçecek. Önemli olan bu uzun gibi görünen ama çok kısa olan hayatta güzel şeyler yapıp, güzel dostluklar biriktirmek ve arkandan güzelliklerinin konuşulması... Bu kadar basit aslında... Benim varlığıma sebep olan önce Allah’a sonra anneme ve babama, hayatımı güzelleştiren eşime ve çocuklarıma, canlarım Eyşan’ım ve Ceylan’ıma, aileme, dostlarıma, arkadaşlarıma ve beni bu mesleğe atıldığım ilk günden son günüme kadar yalnız bırakmayan yaşadığım her şeyin sebebi sevenlerime çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız... Allah’ım eksikliğinizi hiçbir zaman göstermesin. Gidenlerin ve bugünden itibaren hiç olmayacakların da Allah yolunu açık etsin" notunu düştü.

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

Sayfa Yükleniyor...